czwórboj dziewcząt i chłopców finał międzypowiatowy
Dodane przez mosir dnia Maj 23 2017 15:53:50

                              XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                              FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY

                            CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

                                          SZCZUTOWO 23.05.2017

 


Na stadionie w Szczutowie najlepsze szkoły z eliminacji powiatowych walczyły o awans na zawody wojewodzkie .Na starcie stanęło 8 zespłów dziewcząt i 7 zespołów chłopców.Uzyskano wiele bardzo dobrych wyników.Na zawodach obecny był przewodniczący Płockiego Szkolnego Zwiazku Sportowego pan Wojciech Majchrzak oraz pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczutowie Monika Kordyzon.

 

WYNIK ZAWODÓW DZIEWCZĄT

 

BIEG 60 M

 

1. Ola Rytczak        8,52 s      SP nr 6 Płock

2. Ola Cendrowska   8,56        SP nr 6 Płock

2. Ola Szalczewska  8,56         SP Goleszyn

 

BIEG 600 M

 

1. Zuzia Skibińska         1,56,45      SP Bulkowo

2. Oliwia Krzywkowska   2,03,18      SP nr 16 Płock

3. Amelia Bielak            2,03,75      SP nr 6 Płock

 

SKOK W DAL

 

1. Ola Rytczak                4,53 m      SP nr 6 Płock

2. Zuzia Dul                    4,50         SP nr 3 Sierpc

2. Ola Szalczewska          4,50          SP Goleszyn

 

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

 

1. Amelia Bielak             41 m       SP nr 6 Płock

2. Maja Kudżba             37           SP nr 16 Płock

2. Zuzia Dul                  37           SP nr 2 Sierpc

2. Anna Nowakowska     37            SP Goleszyn

 

PUNKTACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT

 

1. AMELIA BIELAK       290 PKT      SP NR 6 PŁOCK

2. OLA RYTCZAK         283            SP NR 6 PŁOCK

3. ZUZIA DUL             270            SP NR 2 SIERPC

 

 

PUNKTACJA ZESPOŁOWA DZIEWCZĄT

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 PŁOCK         1281 PKT

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 PŁOCK        1186

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC         1115

4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 PŁOCK         1087

5. SZKOŁA PODSTAWOWA BULKOWO             1082

6. SZKOŁA PODSTAWOWA PROBOSZCZEWICE  1024

7. SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPNO                 927

8. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN              844

 

WYNIKI ZAWODÓW CHŁOPCÓW

 

BIEG 60 M

 

1. Krzysztof Lejza          7,81 s       SP nr 18 Płock

2. Bartek Lipowski          7,83         SP nr 2 Sierpc

3. Kacper Burdyka          7,99         SP Słupno

 

BIEG 1000 M

 

1. Szymon Budnicki      3,14,91       SP Proboszczewice

2. Michał Czubakowski  3,16,03       SP nr 20 Płock

3. Kacper Burdyka        3,23,65       SP Słupno

 

SKOK W DAL

 

1. Bartek Lipowski          5,01 m        SP nr 2 Sierpc

2. Kacper Burdyka          4,90           SP Słupno

3. Krzysztof Lejza           4,74           SP nr 18 Plock

 

RZUT PIŁECZKA PALANTOWĄ

 

1. Maciek Kisielewski          60 m      SP nr 18 Płock

2. Damian Staniszewski       59         SP nr 2 Sierpc

3. Kamil Zapytkowski          54         SP Słupno

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW

 

1. BARTEK LIPOWSKI               283 PKT      SP NR 2 SIERPC

2. KACPER BURDYKA                280            SP SŁUPNO

3. SZYMON BUDNICKI              258            SP PROBOSZCZEWICE

 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA CHŁOPCÓW

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC       1133 PKT

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 PŁOCK       1067

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 PLOCK       1054

4. SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPNO               959

5. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 PLOCK         911

6. SZKOŁA PODSTAWOWA PROBOSZCZEWICE 858

7. SZKOLA PODSTAWOWA BLICHOWO            846