czwórbój lakkoatletyczny dziewcząt i chlopców
Dodane przez mosir dnia Maj 16 2017 19:53:53

                          XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ

                                               FINAŁ POWIATOWY

                       CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

                                            SZCZUTOWO 16.05.2017

 

Na stadionie lekkoatletycznym w Szczutowie rozegrano finał powiatowy w czwórboju  dziewcząt i chłopców ;uzyskano wiele bardzo dobrych rezultatów.Za tydzień najlepsi z naszego powiatu zmierzą sie z rówiesnikami na zawodach międzypowiatowych.Najlepsze druzyny i najlepszych zawodników miała Szkoła Podstawowa nr 2 z Sierpca ,wygrywając zarówno wsród dziewcząt jak równiez wsród chłopców z dobrymi wynikami.Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW DZIEWCZĄT

 

BIEG 60 M

 

1. Ola Szalczewska       8,4 s    SP Goleszyn

2. Ola Grabowska          8,7      SP nr 2 Sierpc

3. Natalia Smólczyńska   8,8      SP Szczutowo

3. Zuzanna Dul              8,8      Sp nr 2 Sierpc

 

BIEG 600 M

 

1. Bernadetta Trzcińska       2,01,10      SP Ligowo

2. Ola Grabowska                2,10,70      SP nr 2 Sierpc

3. Martyna Gutfrańska          2,12,95      SP Szczutowo

 

SKOK W DAL

 

1. Zuzanna Dul            4,50 m      SP nr 2 Sierpc

2. Ola Szalczewska      4,46         SP Goleszyn

3. Ola Grabowska         4,18         SP nr 2 Sierpc

 

RZUT PIŁECZKA PALANTOWĄ

 

1. Zuzanna Dul                 37 m       SP nr 2 Sierpc

2. Kamila Kucińska             36          SP Goleszyn

3. Martyna Warsicka          34           SP Ligowo

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT

 

1. ZUZANNA DUL            269 PKT         SP NR 2 SIERPC

2. OLA SZALCZEWSKA     241               SP GOLESZYN

3. OLA GRABOWSKA        235               SP NR 2 SIERPC

 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA DZIEWCZĄT /5 ZAWODNICZEK /

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC     1043 PKT

2. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN         869

3. SZKOŁA PODSTAWOWA LIGOWO            785

4. SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZUTOWO      773

5. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC       736

 

WYNIKI ZAWODÓW CHŁOPCÓW

 

BIEG 60 M

 

1. Bartosz Lipowski      7,8  s       SP nr 2 Sierpc

2. Michał Okoński         8,0          SP nr 2 Sierpc

3. Oskar Kordyzon        8,1          SP nr 2 Sierpc

 

BIEG 1000 M

 

1. Bartosz Lipowski     3,31,78        SP nr 2 Sierpc

2. Dominik Szczęsny   3,32,17         SP nr 2 Sierpc

3. Damian Tucholski    3,32,91         SP Ligowo

 

SKOK W DAL

 

1. Bartosz Lipowski          4,80 m       SP nr 2 Sierpc

2. Dominik Szczęsny         4,60          SP nr 2 Sierpc

3. Piotr Włodarski             4,47          SP nr 3 Sierpc

3. Oskar Kordyzon            4,47          SP nr 2 Sierpc

 

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

 

1. Krystian Sowiński              54 m     SP Szczutowo

2. Damian Staniszewski          52        SP nr 2 Sierpc

3. Mateusz Motylewski           50        SP Szczutowo

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW

 

1. DOMINIK SZCZĘSNY              262 PKT      SP NR 2 SIERPC

2. BARTOSZ LIPOWSKI              260             SP NR 2 SIERPC

3. PIOTR WŁODARSKI                207             SP NR 3 SIERPC

 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA CHŁOPCÓW

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC      1194 PKT

2. SZKOŁA PODSTAWOWA LIGOWO             800

3. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN          772

4. SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZUTOWO       764

5. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC        756