PŁYWANIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
Dodane przez mosir dnia Maj 09 2017 15:08:18

                   XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                   FINAŁ  MIĘDZYPOWIATOWY

           PŁYWANIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW -SIERPC 09.05.2017

 

Na sierpeckiej pływalni rozegrano zawody międzypowiatowe w pływaniu dziewcząt i chłopców dla szkół podstawowych i gimnazjów.Prym wiedli młodzi pływacy z Płocka ,którzy wygrali w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów .

 

SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA

 

25 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY III

 


1. Weronika Kornacka     21,98   SP nr 2 Sierpc

2. Martyna Malowaniec    23,75   SP nr 22 Płock

3. Agata Malinowska       25,81   SP nr 3 Sierpc

 

25 M STYLEM DOWOLNYM KLASY III

 

1. Julia Janiszewska     18,54    SP nr 2 Sierpc

2. Maria Kujawa           19,79    SP nr 22 Płock

3. Nel Polowiec            21,61    SP nr 3 Sierpc

 

25 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY IV

 

1. Krystyna Sulińska     20,94    SP nr 22 Płocka

2. Joanna Cichocka       20,95    SP nr 18 Płock

3. Ewa Gajdkowska       28,32    SP nr 3 Sierpc

 

25 M STYLEM DOWOLNYM KLASY IV

 

1. Klaudia Klak           16,50       SP nr 22 Płock

2. Dominika Głowacka  17,77       SP nr 18 Płock

3. Ola Pawlikowska      22,08       SP nr 2 Sierpc

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY V

 

1. Oliwia Paradowska  36,13      SP nr 18 Płock

2. Agata Sztybór         40,42      SP nr 22 Płock

3. Maja Linowska         53,80     SP nr 2 Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY V

 

1. Michalina Rutkowska      32,87     SP nr 18 Płock

2. Julia Pietkiewicz            38,62     SP nr 22 Płock

3. Maja Kilanowska            38,66     SP nr 3 Sierpc

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY VI

 

1. Natalia Nowocień      38,60     SP nr 22 Płock

2. Natalia Berdek          41,13     SP nr 18 Płock

3. Basia Lewandowska   48,28     SP nr 2 Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY VI

 

1. Iga Wuszter           32,89       SP nr 22 Płock

2. Gabriela Rutkowska 33,82       SP nr 18 Płock

3. Ola Juszczyk           35,09       SP nr 2 Sierpc

 

SZTAFETA 8X25 M STYLEM DOWOLNYM

 

1. SP NR 22 PŁOCK    2,26,66

2. SP NR 18 PŁOCK    2,32,57 

3. SP NR 2 SIERPC     2,51,26

4. SP NR 3 SIERPC     3,01,41

 

KLASYFIKACA KOŃCOWA SZKÓŁ /łączny czas sztafet i konkurencji indywidualnych/

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 PŁOCK   - 6,18,17

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 PŁOCK   - 6,24,54

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC    - 7,19,93

4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC    - 8,02,45

 

SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY

 

25 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY III

 

1. Jan Juszczyk          20,72       SP nr 2 Sierpc

2. Bartek Kosiorek      25,18       SP nr 3 Sierpc

3. Mateusz Grabowski 25,68       SP Prywatna Płock

 

25 M STYLEM DOWOLNYM KLASY III

 

1. Kamil Strużewski       16,54        SP nr 2 Sierpc

2. Jan Strusiński            17,96        SP Prywatna Płock

3. Bartosz Lewandowski  21,42        SP nr 3 Sierpc

 

25 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY IV

 

1. Kajetan Żmijewski       20,22         SP nr 3 Sierpc

2. Kamil Jarosz                20,56         SP nr 22 Płock

3. Mateusz Wojciechowski 24,58         SP nr 2 Sierpc

 

25 M STYLEM DOWOLNYM KLASY IV

 

1. Grzegorz Suliński        16,58     SP nr 22 Płock

2. Piotr Skorłutowski        16,69    SP nr 2 Sierpc

3. Mikołaj Białaszek          18,49    SP Prywatna Płock

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY V

 

1. Michał Górecki         39,33     SP nr 22 Płock

2. Eryk Rutkowski        48,71     SP Prywatna Płock

3. Karol Okraszewski    53,28     SP nr 2 Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY V

 

1. Paweł Baranowski      34,93      SP Prywatna Płock

2. Bartosz Tolik             40,15      SP nr 22 Płock

3. Mikołaj Marciniak        45,55      SP nr 3 Sierpc

 

50  M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY VI

 

1. Jakub Grabowski       34,28      SP nr 22 Płock

2. Maciej Pawłowski       46,14      SP nr 3 Sierpc

3. Gabriel Motylewski     53,14      SP Prywatna Płock

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY VI

 

1. Tomasz Zakrzewski      32,32      SP nr 22 Płock

2. Marcel Nowacki            38,49      SP Prywatna Płock

3. Kacper Kamiński           43,94     SP nr 3 Sierpc

 

SZTAFETA 8 X 25 M STYLEM DOWOLNYM

 

1. SP NR 22  PŁOCK        2,27,96

2. SP PRYWATNA PŁOCK  2,29,42

3. SP NR 3 SIERPC          2,39,28

4. SP NR 2 SIERPC          2,47,82

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 PŁOCK  - 6,23,48

2. SZKOŁA PODSTAWOWA PRYWATNA II PŁOCK - 7,02,58

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC     7,25,65

4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC     8,00,10

 

GIMNAZJA DZIEWCZĘTA

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY I

 

1. Ola Dąbkowska       36,12    Gim. nr 8 Płock

2. Laura Szewczyk       50,34    Gim.Miej.Sierpc

3. Wiktoria Brodzińska 52,11    Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY I

 

1. Otylia Januszewska      32,37    Gim.nr 8 Płock

2. Oliwia Ostrowska         36,59    Gim.Leonium Sierpc

3. Wiktoria Gumińska       43,44    Gim.Miej.Sierpc

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM KLASY II

 

1. Maja Jaworska       38,25      Gim.nr 8 Płock

2. Julia Bartnicka       43,44      Gim.Miej.Sierpc

3. Oliwia Malicka       81,54      Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY II

 

1. Izabela Luma          28,84      Gim.nr 8 Płock

2. Patrycja Liszewska   40,00      Gim.Leonium Sierpc

3. Natalia Bartnicka     46,95       Gim.Miej.Sierpc

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM KLASY III

 

1. Natalia Krymow         38,35      Gim.nr 8 Płock

2. Agata Czachorowska   46,69      Gim.Leonium Sierpc

3. Julia Wójcik               47,75      Gim.Miej.Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY III

 

1. Monika Marciniak       33,82      Gim.Miej.Sierpc

2. Natalia Pawlak          35,15      Gim.nr 8 Płock

3. Julia Żmijewska         35,61      Gim.Leonium Sierpc

 

SZTAFETA 6 X 25 M STYLEM DOWOLNYM

 

1. GIM.NR 8 PŁOCK       1,30,60

2. GIM.MIEJ.SIERPC       1,50,00

3. GIM.LEONIUM SIERPC 1,57,52

 

KLASYFIKACJA KONCOWA SZKÓŁ

 

1. GIMNAZJUM NR 8 PŁOCK         4,59,68

2. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC  6,15,47

3. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC  6,50,06

 

GIMNAZJA CHŁOPCY

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY I

 

1. Damian Lewandowski      34,51     Gim.nr 8 Płock

2. Jakub Gumiński               50,96    Gim.Miej.Sierpc

3. Kamil Kacperski              52,97     Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY I

 

1. Alan Mikołajczyk      25,98     Gim.nr 8 Płock

2. Szymon Kaczyński    40,25     Gim.Leonium Sierpc

3. Wiktor Bruzdziński    41,33     Gim.Miej.Sierpc

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM KLASY II

 

1. Jakub Malinowski      37,92    Gim.Miej.Sierpc

2. Filip Jaworski            45,74    Gim.nr 8 Płock

3. Maciej Alfut              47,88    Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY II

 

1. Jakub Wyborski     25,85      Gim.nr 8 Płock

2. Kamil Tłusty          30,97      Gim.Miej.Sierpc

3. Mateusz Ręplewicz 38,78      Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM KLASY III

 

1. Oliwier Grzywacz         32.57      Gim.nr 8 Płock

2. Łukasz Cichy               41,56      Gim.Miej.Sierpc

3. Marcin Szewczykowski   49,03     Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY III

 

1. Maciej Skrocki         26,79      Gim.nr 8 Plock

2. Mateusz Frej           31,70      Gim.Miej.sierpc

3. Mateusz Kościelski   36,00      Gim.Leonium Sierpc

 

SZTAFETA 6 X 25 M STYLEM DOWOLNYM

 

1. GIM.NR 8 PLOCK       1,23,52

2. GIM.MIEJ.SIERPC       1,38,10

3. GIM.LEONIUM SIERPC 1,50,07

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ

 

1. GIMNAZJUM NR 8 PLOCK          4,34,96

2. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC   5,32,44

3. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC   6,14,91