POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W SIERPCU
 
  STRONA GŁOWNAListopad 13 2019 17:07:36 
 
Nawigacja
STRONA GŁOWNA
O NAS
KALENDARZ ZAWODÓW
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
LEKKA ATLETYKA
CZWÓRBÓJ LA
PIŁKA NOŻNA
PIŁKA KOSZYKOWA
PIŁKA RĘCZNA
PIŁKA SIATKOWA
PŁYWANIE
BADMINTON
RINGO
TENIS STOŁOWY
TURNIEJADA KLAS I - III
WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ
REGULAMINY
GALERIA
ARCHIWUM

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 39
Najnowszy Użytkownik: Joshflads
PUNKTACJA POWIATOWEJ GIMNAZJADY

                                        PUNKTACJA POWIATOWEJ GIMNAZJADY

                 - po zawodach wojewódzkich w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

                 - po zawodach wojewódzkich w piłce ręcznej chłopców

                 - po zawodach wojewódzkich w piłce siatkowej chłopców

                  - po zawodach wojewódzkich w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców

                 - po zawodach wojewódzkich w piłce ręcznej dziewcząt

 

1. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC      365 pkt

2. GIMNAZJUM ZAWIDZ                  226

3. GIMNAZJUM GOZDOWO               208

4. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC      188

5. GIMNAZJUM SZCZUTOWO           162

6. GIMNAZJUM BORKOWO               142

7. GIMNAZJUM SUSK                     134

8. GIMNAZJUM MOCHOWO              102

9.GIMNAZJUM ROŚCISZEWO            93

10.GIMNAZJUM NIEPUBLICZNE          20

11. GIMNAZJUM GÓJSK                     8

 

Podsumowanie współzawodnictwa odbędzie sie na zebraniu SZS w dniu 06.09.2013 o godz.13,30 .

FINAŁ XV MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEZY SZKOLNEJ

                  FINAŁ XV MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                 PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT - ZAWIDZ 07.06-09.06 2013

Wielkie święto piłki ręcznej w Zawidzu

Na hali w Zawidzu rozegrano w dniach 07-09.06.2013 finał XV Mazowieckich Igrzysk Młodziezy Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt .Na starcie stanęło jedenascie szkół wyłonionych drogą eliminacji powiatowych ,rejonowych ,miejskich, dzielnicowych .Drużyny podzielono na cztery grupy w których grano " każdy z każdym " a dwie pierwsze drużyny z grupy kwalifikowały się do ćwierćfinałów; póżniej odbywały się półfinały i mecze o miejsca .Na otwarcie i zakończenie igrzysk przybyli zacni goście ;Jan Laskowski -Starosta Sierpecki ,Wojciech Gajewski -Wójt Gminy Zawidz Jan Dorosiewicz - przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego W-wy i województwa Mazowieckiego ,Wojciech Majchrzak -przewodniczący Płockiego Szkolnego Związku Sportowego ,Krystyna Siwiec -dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych  w Zawidzu .Poziom zawodów niezwykle wysoki ;mecze niezwykle zacięte.Zwycięzca tych zawodów reprezentował będzie nasze województwo na zawodach ogólnopolskich .Dziękujemy Pani Dyrektor oraz nauczycielom ZSS w Zawidzu za wielkie zaangażowanie w organizacje Igrzysk .Niech zadowolenie uczestników będzie dla Państwa najwiekszą nagrodą . Dziękujemy .

 

 

Udział biorą :

 

1.Gimnazjum nr 5 Płock

2. Gimnazjum nr 1 Mława

3. Gimnazjum nr 3 Wyszków

4. Gimnazjum nr 8 Radom

5. Gimnazjum Głowaczów powiat kozienicki

6. Gimnazjum Cegłów powiat miński

7. Gimnazjum Jaktorów powiat grodziski

8. Gimnazjum nr 35 Warszawa

9. Gimnazjum nr 17 Warszawa

10. Gimnazjum nr 2 Radzymin pow.wołominski

11.Gimnazjum Zawidz pow.sierpecki

 

Skład grup eliminacyjnych :

 

Grupa  A                                                                         Grupa  B

 

1.Gim.nr 5 Płock                                                         1.Gim.nr 8 Radom

2. Gim.nr 2 Radzymin                                                   2. Gim.Zawidz

                                                                              3. Gim.Cegłów

 

 

Grupa  C                                                                       Grupa  D

 

1. Gim.nr 17  Warszawa                                               1. Gim.nr 36 Warszawa

2. Gim.nr 1 Mława                                                       2. Gim.nr 3 Wyszków

3. Gim.Jaktorów                                                         3. Gim.Głowaczów

 

Mecze eliminacyjne w grupach ;

 

Gim.nr 5 Płock - Gim.nr 2 Radzymin     27:8

Gim.nr 8 Radom - Gim.Zawidz            25:11

Gim.nr 17 W-wa - Gim.nr 1 Mława      23:12

Gim.nr 35 W-wa - Gim.nr 3 Wyszków  24:5

Gim.Cegłów - Gim.Zawidz                 14:14

Gim.Jaktorów - Gim.nr 1 Mława         20:10

Gim.Głowaczów - Gim.nr 3 Wyszków  22:10

Gim.nr 8 Radom - Gim. Cegłów          18:10

Gim.nr 17 W-wa - Gim.Jaktorów        27:19

Gim.nr 35 W-wa - Gim.Głowaczów     20:8

 

Kolejność w grupach po eliminacjach ;

 

Grupa  A                                                            Grupa  B

 

1.Gim.nr 5 Płock                                                   1.Gim.nr 8 Radom

2.Gim.nr 2 Radzymin                                              2. Gim.Cegłów

                                                                        3. Gim.Zawidz

 

 

Grupa  C                                                              Grupa  D

 

1. Gim.nr 17 Warszawa                                          1. Gim.nr 35 warszawa

2. Gim.Jaktorów                                                    2. Gim. Głowaczów

3. Gim.nr 1 Mława                                                 3. Gim.nr 3 Wyszków

 

Ćwierćfinały

 

Gim.nr 5 Płock - Gim.Jaktorów                  21:18  / po dogrywce /

Gim.nr 17 W-wa - Gim.nr 2 Radzymin        32:17

Gim.nr 8 Radom - Gim. Głowaczów            23:14

Gim.nr 35 W-wa - Gim.Cegłów                 17:7

 

Mecz o miejsca 9-11

 

Gim.Zawidz - Gim.nr 3 Wyszków       12:11

 

Półfinały

 

Gim.nr 8 Radom - Gim.nr 5 Płock        19:7

Gim.nr35 W-wa - Gim.nr 17 W-wa     19:15

 

Pokonani w ćwiećfinałach ;

 

Gim.Głowaczów - Gim.Jaktorów        21:18

Gim.Cegłów - Gim.nr 2 Radzymin      21:15

 

Mecze o miejsca

 

o miejsca 9-10     Gim.Zawidz - Gim.nr 1 Mława         12:10

o  miejsca 7-8      Gim.nr 2 Radzymin - Gim.Jaktorów  10:0

o miejsca 5-6       Gim.Głowaczów - Gim.Cegłów        16:10

o miejsca 3-4       Gim.nr 5 Płock - Gim.nr 17 W-wa    18:17

o miejsca 1-2       Gim.nr 35 W-wa - Gim.nr 8 Radom  16:10

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. GIMNAZJUM NR 35 WARSZAWA

2. GIMNAZJUM NR 8 RADOM

3. GIMNAZJUM NR 5 PŁOCK

4. GIMNAZJUM NR 17 WARSZAWA

5. GIMNAZJUM GŁOWACZÓW

6. GIMNAZJUM CEGŁÓW

7. GIMNAZJUM NR 2 RADZYMIN

8. GIMNAZJUM JAKTORÓW

9. GIMNAZJUM ZAWIDZ

10.GIMNAZJUM NR 1 MŁAWA

11. GIMNAZJUM NR 3 WYSZKÓW

 

Zwycięzcy grali w składach :

GIMNAZJUM NR 35 WARSZAWA - Kinga Pabisiak , Karolina Załoga , Barbara Choromańska , Martyna Bednarska , Karolina Szczepanik , Michalina Paszyńska , Blanka Chrzszczanowicz , Kamila Toma , Martyna Sobczyńska , Paulina Kuczyńska , Julia Malesa , Julia Kosmalska , Natalia Kolasińska , Wiktoria Parczyńska , Magda Jarosińska - opiekun Roman Mont .

GIMNAZJUM NR 8 RADOM - Ola Janczyk , Kasia Kogut , Kasia Kowalska , Julita Tuzimek , Ola Pacałowska , Eliza Ogrodniczak , Klaudia Trybulska , Kasia Szewczyk , Wiktoria Wieczorek , Patrycja Kamionka , Ola Wojdat , Ola Hajdukiewicz , Wioletta Jaworska , Kaja Pastuszko - opiekunowie Adam Świostek , Piotr Włosiewicz .

GIMNAZJUM NR 5 PłOCK - Patrycja Wojewódzka , Ola Stawska , Dagmara Woznica , Justyna Figiel , Aneta Szczechowicz , Paulina Zmysłowska , Ola Dudek , Natalia Salak , Paulina Salamanora , Ola Szucińska , Ewa Gomez -Kubera , Maria Makowska , Agata Stańczyk -  opiekun Jarosław Stawicki .

 

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓL PODSTAWOWYCH

                  WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

                                    rok szkolny 2012 / 2013

 

                  - po zawodach powiatowych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

                  - po zawodach powiatowych w czwórboju dziewcząt i chłopców

                  - po XXII memoriale im.R.Bramczewskiego

                  - po zawodach rejonowych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

                  - po zawodach rejonowych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

                  - po zawodach rejonowych w pływaniu dziewcząt i chłopców

                  - po zawodach rejonowych w czwórboju chłopców

                   - po zawodach wojewódzkich w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC          391 pkt

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC          286

3. SZKOŁA PODSTAWOWA BORKOWO             165

4. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN            164

5. SZKOŁA PODSTAWOWA MOCHOWO            161

6. SZKOŁA PODSTAWOWA ROŚCISZEWO          75

7. SZKOŁA PODSTAWOWA JEŻEWO                 60

8. SZKOŁA PODSTAWOWA GOZDOWO              53

9.SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZUTOWO            51

10.SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWIDZ                 43

11. SZKOŁA PODSTAWOWA BLEDZEWO            40

12. SZKOŁA PODSTAWOWA LELICE                  37

13. SZKOŁA PODSTAWOWA BOŻEWO               35

14. SZKOŁA PODSTAWOWA LIGOWO                31

15. SZKOŁA PODSTAWOWA SUDRAGI               26

16.SZKOŁA PODSTAWOWA  ŁUKOMIE               13

17. SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPIA                 13

18.SZKOŁA PODSTAWOWA GÓJSK                    7

 

Punktacja nie jest ostateczna /trwają jeszcze zawody wojewódzkie /i będzie weryfikowana .

PUNKTACJA POWIATOWEJ GIMNAZJADY

                                         PUNKTACJA POWIATOWEJ GIMNAZJADY

                                                  rok szkolny 2012 /2013

 

      - po zawodach powiatowych w piłce nożnej  dziewczat i chłopców

      - po lidze lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców

      - po zawodach rejonowych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

      - po zawodach rejonowych w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

      - po zawodach rejonowych w pływaniu dziewcząt i chłopców

      - po zawodach rejonowychw ringo dziewcząt i chłopców

      - po XXII memoriale im.R.Bramczewskiego

 

1. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC            324 pkt

2. GIMNAZJUM GOZDOWO                    202

3. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC            185

4. GIMNAZJUM ZAWIDZ                       165

5. GIMNAZJUM SZCZUTOWO                 162

6. GIMNAZJUM BORKOWO                     142

7. GIMNAZJUM SUSK                           122

8. GIMNAZJUM MOCHOWO                     98

9. GIMNAZJUM ROŚCISZEWO                 96

10. GIMNAZJUM NIEPUBLICZNE               20

11. GIMNAZJUM GÓJSK                           8

 

Punktacja nie jest ostateczna /trwają zawody wojewódzkie / i będzie jeszcze weryfikowana .

Strona 25 z 25 << < 22 23 24 25
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Katalog SEO
691337 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie