POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W SIERPCU
 
  STRONA GŁOWNAListopad 13 2019 17:08:22 
 
Nawigacja
STRONA GŁOWNA
O NAS
KALENDARZ ZAWODÓW
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
LEKKA ATLETYKA
CZWÓRBÓJ LA
PIŁKA NOŻNA
PIŁKA KOSZYKOWA
PIŁKA RĘCZNA
PIŁKA SIATKOWA
PŁYWANIE
BADMINTON
RINGO
TENIS STOŁOWY
TURNIEJADA KLAS I - III
WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ
REGULAMINY
GALERIA
ARCHIWUM

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 39
Najnowszy Użytkownik: Joshflads
cztery ognie dziecząt i chłopców

                        POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                        CZTERY OGNIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

                                        MOCHOWO 05.04.2017

 

Dla uczniów z klas IV szkół podstawowych ,rozegrano zawody powiatowe w cztery ognie usportowione dla dziewczat i chłopców.W zawodach wzięło udział po pięć zespołów dziewczat i chłopców z pięciu szkół .Grano systemem "każ dy z każdym" do dwóch wygranych setów.W obu kategoriach wygrali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Goleszynie.Gratulujemy!

 

WYNIKI DZIEWCZĄT

 

SP NR 3 - SP BOŻEWO           2:0 /11:3,11:8/

SP GOLESZYN - SP NR 2         2:1 / 8:11, 11:9,11:9/

SP MOCHOWO - SP BOŻEWO  2:0 / 11:6,11:7/

SP NR 2 - SP NR 3                 2:0 / 11:3, 11:1/

SP GOLESZYN - SP BOŻEWO   2:0 / 11:3,11:3/

SP NR 2 - SP MOCHOWO         2:1 /11:5,9:11,11:9/

SP GOLESZYN - SP NR 3          2:0 /11:5,11:2/

SP NR 2 -SP BOŻEWO             2:0 /11:3,11:2/

SP GOLESZYN - SP MOCHOWO 2:0 /11:5,11:7/

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT

 


1.SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN     8 pkt   8:1 st.setów

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC  6       7:3

3. SZKOŁA PODSTAWOWA MOCHOWO    4       5:4

4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC   2      2:6

5. SZKOŁA PODSTAWOWA BOŻEWO       0       0:8

 

SP GOLESZYN - Zuzia Lubińska ,Natalia Komorowska ,Oliwia Pesta , Wiktoria Bogdańska , Natalia Stanowska , Magda Nowak , Lidia Nowakowska , Monika Siemiątkowska , Milena Nowicka , Julia Trębińska Martyna Zaręba , Maja Pajkowska -opiekun pani Agnieszka Krajewska.

 

WYNIKI CHŁOPCÓW

 


SP NR 2 - SP BOŻEWO            2:0 /15:4,15:12/

SP GOLESZYN - SP MOCHOWO 2:1 /18:16,12:15,13:11/

SP NR 3 - SP BOŻEWO            2:0 / 15:13, 15:12/

SP GOLESZYN- SP NR 2           2:1 / 15:10,9:15,11:7/

SP MOCHOWO - SP NR 3          0:2 / 11:15,14:16/

SP GOLESZYN - SP BOŻEWO     2:0 / 15:7,15:7/

SP NR 2 - SP NR 3                    2:0 /15:10.18:16/

SP MOCHOWO-SP NR 2             0:2 / 10:15, 12:15/

SP GOLESZYN - SP NR 3            2:1 / 15:13, 14:16,11:8/

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN        8 pkt   

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC     6   

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC      4

4. SZKOŁA PODSTAWOWA MOCHOWO        2

5. SZKOŁA PODSTAWOWA BOŻEWO           0

 

SP GOLESZYN - Konrad Kaniecki , Kamil Lisicki ,Kacper Repecki , Jakub Brzeziński , Wiktor Sobieszek,   Jakub Szczepański , Krystian Szalczewski ,Bartosz Żochowski , Jakub Repecki ,Jakub Brudnicki , Wiktor Machulski ,Konrad Lewandowski-opiekun pan Janusz Jezierski. 

 

 

 

 

 

 

 

 

pilka siatkowa dziewcząt - zawody rejonowe

                     XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY

                PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT-SZCZUTOWO 04.04.2017


Cztery szkoły ,mistrzowie powiatów z rejonu płockiego ,rozegrały w Szczutowie finał międzypowiatowy w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych.Grano sytemem " każdy z każdym ".Zwycięzca tych zawodów zagwarantował sobie udział w finale wojewódzkim.Bezkonkurencyjne były dziewczęta z Gimnazjum nr 8 z Płocka wygrywając wszystkie mecze.Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GIM.NR 8 PŁOCK - GIM.SZCZAWIN 2:0 / 25:18,25:14/

GIM.DROBIN - GIM.SZCZUTOWO    2:0 / 25:14,25:12/

GIM.SZCZAWIN -GIM.DROBIN        2:0 /25:18,25:14/

GIM.NR 8 PŁOCK-GIM.SZCZUTOWO 2:0 /25:6,25:2/

GIM.SZCZUTOWO-GIM.SZCZAWIN  0:2 /25:5,25:6/

GIM.NR 8 PŁOCK - GIM.DROBIN      2:0 /25:7,25:15/

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. GIMNAZJUM NR 8 PŁOCK

2. GIMNAZJUM SZCZAWIN KOŚCIELNY

3. GIMNAZJUM DROBIN

4. GIMNAZJUM SZCZUTOWO

najbliższe imprezy sportowe

NAJBLIŻSZE IMPREZY SPORTOWE

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

POWIAT

 


CZTERY OGNIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW /KLASY IV/ -05.04.2017 -  MOCHOWO

MINI PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW                               07.04.2017 -  SIERPC NR 2

PIŁKARSKIE "6" DZIEWCZĄT                                    27.04.2017- MOCHOWO

CZWÓRBÓJ LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW                   09.05.2017 - SZCZUTOWO

PIŁKARSKIE "6" CHŁOPCÓW                                    11.05.2017 - SIERPC SP NR 3

TURNIEJADA DLA KLAS I-II                                     24.05.2017 - SIERPC SP NR 2

 

REJON

 

MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZAT I CHŁOPCÓW -10.04.2017 -PŁOCK

Udział wywalczyły SP GOLESZYN ,SP NR 2 SIERPC

MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW       26.04.2017 - PŁOCK

Udział biora SP ZAWIDZ i ?

PIŁKARSKIE "6" DZIEWCZĄT                                16.05.2017 - MOCHOWO

PILKARSKIE "6" CHŁOPCÓW                                  15.05.2017 - GOSTYNIN

CZWÓRBÓJ LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW               23.05.2017 - SZCZUTOWO

 

WOJEWÓDZTWO

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE     28.04.2017 - CIECHANÓW

 

GIMNAZJA

 

POWIAT

 

PIŁKARSKIE "6" CHŁOPCÓW                    24.05.2017 - SIERPC ORLIK

PIŁKARSKIE "6" DZIEWCZĄT                   25.04.2017 - SIERPC ORLIK

RINGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW             12.05.2017 - BORKOWO

 

REJON

 

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT                    04.04.2017 - SZCZUTOWO

Udział bierze GIM.SZCZUTOWO

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW                         05.04.2017 - RADZANOWO

Udział bierze GM.SIERPC

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW                     26.04.2017 - GOZDOWO

Udzial bierze GIM.SUSK

PILKARSKIE "6" CHŁOPCÓW                         16.05.2017 - GOSTYNIN

PIŁKARSKIE "6" DZIEWCZAT                         18.05.2017 - MOCHOWO

 

WOJEWÓDZTWO

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE                28.04.2017 - CIECHANÓW

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT                        09.05.2017 - CIECHANÓW

Udział bierze GIM.BORKOWO

TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW                          10.05.2017 - CIECHANÓW

Udział bierze GIM.ZAWIDZ

LEKKA ATLETYKA                                           25-26.05.2017 - SIEDLCE

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT                         12.04.2017 - SIERPC ZS NR 2

PILKA RĘCZNA CHLOPCÓW I DZIEWCZĄT            DO USTALENIA

PILKA NOŻNA CHŁOPCÓW II TURNIEJ                 21.04.2017 SIERPC ORLIK

 

DO USTALENIA DLA WSZYSTKICH SZKÓŁ JEST TERMIN MEORIAŁU IM R. BRAMCZEWSKIEGO

MINI PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

                    XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                       FINAŁ POWIATOWY

              MINI PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW -SIERPC 31.03.2017

 


Na hali sportowej im .Zdzisława Krzyszkowiaka w Sierpcu odbył sie finał powiatowy w mini piłce siatkowej chłopców . W zawodach wzięły udział cztery szkoły ,które grały systemem " każdy z każdym ".Bezkonkurencyjni byłi uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu ,którzy wygrali wszystkie mecze po 2:0 , zdobyli złote medale i uzyskali awans na zawody międzypowiatowe .Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

SP GOLESZYN -SP NR 3 SIERPC    2:1 / 25:8,19:25,15:13/

SP NR 2 SIERPC - SP LELICE         2:0 / 27:25, 25:21/

SP LELICE - SP GOLESZYN            2:1 /25:10, 16:25 , 15:9/

SP NR 2 SIERPC - SP NR 3 SIERPC  2:0 / 25:8, 25:10 /

SP NR 2 SIERPC - SP GOLESZYN    2:0 / 25:11 , 25:17 /

SP LELICE - SP NR 3 SIERPC          2:0 / 25:5 , 25:17 /

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC    6 pkt   6:0 st.setów

2. SZKOŁA PODSTAWOWA LEICE              4        4:3

3. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN       2        3:5

4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC     0       1:6

 

SP NR 2 SIERPC - Dominik Szczęsny , Patryk Rutkowski , Damian Staniszewski ,Kacper Turalski , Tomek Stępczyński , Kuba Klimarczyk , Paweł Michalczyk , Kacper Janiszewski , Bartek Jagodziński - opiekunowie pan Dariusz Malanowski i Marcin Nowakowski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW -SPG

                               POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                           PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

                                                   SIERPC 30.03.2017

 


Na hali sportowej LO w Sierpcu rozegrano drugi turniej w ramach mistrzostw powiatu szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców .W zawodach rywalizowały cztery szkoły /w pierwszym turnieju pięć szkół /.Poszczególne mecze były bardzo zacięte ;zwycięsko z tej rywalizacji wyszli uczniowie z "Mechanika" ,zdobywając złote medale.Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

ZS NR 2 SIERPC - ZS NR 1 SIERPC   0:2 / 21:25,23:25/

LO SIERPC - ZSS ZAWIDZ               2:0 / 25:17,25:9/

ZSS ZAWIDZ - ZS NR 2 SIERPC        1:2 / 26:24, 12:25,3:15 /

ZS NR 1 SIERPC - LO SIERPC            2:0 / 25:19,25:20 /

LO SIERPC -ZS NR 2 SIERPC             2:1 / 25:15, 24:26,18:16/

ZS NR 1 SIERPC - ZSS ZAWIDZ         2:1 / 25:21,20:25,15:7/

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 SIERPC

2. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIERPC

3. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 SIERPC

4. ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH ZAWIDZ

5. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PUL SIERPC

 

ZS NR 1 SIERPC - Dariusz Frej , Bartosz Frej , Michał Gapiński , Bartosz Kuciński ,Radosław Konczalski , Bartosz Lewandowski - opiekun pan Mariusz Żmijewski.

FINAŁ REJONOWY PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

                    XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                     FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY

                      PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT - ZAWIDZ 28.03.2017


Mistrzowie czterech powiatów rozegrały na hali sportowej w Zawidzu ,finał międzypowiatowy w piłce ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych.Bezkonkurencyjne były dziewczęta z Gimnazjum nr 8 z Płocka;zdobyły w pełni zasłużenie złote medale i zakwalifikowały sie na finał wojewódzki ,który rozegrany zostanie w Ciechanowie.Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

PÓŁFINAŁY

 

GIM.NR 8 PŁOCK - GIM.RADZANOWO  21:14

GIM.ZAWIDZ - GIM.NR 2 GOSTYNIN    13:9

 

MECZ O III MIEJSCE

 

GIM.RADZANOWO - GIM.NR 2 GOSTYNIN   18:9

 

MECZ O I MIEJSCE

 

GIM.NR 8 PŁOCK - GIM.ZAWIDZ      18:0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. GIMNAZJUM NR 8 PŁOCK

2. GIMNAZJUM ZAWIDZ

3. GIMNAZJUM RADZANOWO

4. GIMNAZJUM NR 2 GOSTYNIN

 

 

mini piłka siatkowa dziewcząt

              XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                 FINAŁ POWIATOWY

       MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT-GOLESZYN 28.03.2017

 

Cztery szkoły na hali sportowej w Goleszynie rozegrały finał powiatowy w mini piłce siatkowej dziewcząt szkół podstawowych.Najlepszą drużynę miały gospodynie turnieju finałowego ,dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Goleszynie , podopieczne pani Agnieszki Krajewskiej.W nagrodę pojadą na zawody międzypowiatowe do Płocka .Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

SP GOLESZYN - SP NR 3 SIERPC    2:0 /15:8,15:10 /

SP NR 2 SIERPC - SP LELICE         2:1 / 1:15, 15:9,11:8 /

SP GOLESZYN - SP NR 2 SIERPC    2:0 / 15:3, 15:8 /

SP LELICE - SP NR 3 SIERPC         2:0 / 15:7 , 15:8 /

SP GOLESZYN - SP LELICE            2:0 / 15:8, 16:14 /

SP NR 2 SIERPC - SP NR 3 SIERPC  2:0 / 15:7, 15:8 /

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN     6 pkt    6:0 st .setów

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC   4         4:3

3. SZKOŁA PODSTAWOWA LELICE           2         3:4    

4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC   0         0:6

PIŁKA RĘCZNA CHLOPCÓW GIMNAZJA

                       XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                   FINAŁ POWIATOWEJ GIMNAZJADY

                           PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - SIERPC 23.03.2017

 

Na hali sportowej imieniem Zdzisława Krzyszkowiaka w Sierpcu rozegrano finał powiatowy w piłce ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych.W zawodach wzięło udział sześć szkół;najpierw grano w dwóch grupach a póżniej rozegrano mecze o miejsca .Po bardzo ładnym , stojacym na wysokim poziomie meczu finałowym ,zwyciężyli uczniowie z Gimnazjum Miejskiego w Sierpcu pokonując Gimnazjum z Zawidza 12:6. W nagrodę otrzymali złote medale i pojadą na zawody międzypowiatowe.Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GRUPA I

 

GIM.BORKOWO - GIM.SZCZUTOWO   10:7

GIM.ZAWIDZ - GIM.BORKOWO          19:10

GIM.ZAWIDZ -GIM.SZCZUTOWO        17:4

 

KOLEJNOŚĆ W GRUPIE I

 

1. GIM.ZAWIDZ         4 pkt     36:14 st.bramek

2. GIM.BORKOWO      2          20:26

3. GIM.SZCZUTOWO   0          11:27

 

GRUPA II

 

GIM.MIEJ.SIERPC - GIM.SUSK     17:6

GIM.SUSK - GIM. LEONIUM         4:8

GIM.LEONIUM-GIM.MIEJ.SIERPC  7:21

 

TABELA GRUPY II

 

1. GIM.MIEJ.SIERPC         4       38:13

2. GIM.LEONIUM             2       15:25

3. GIM.SUSK                   0       10:25

 

MECZ O III MIEJSCE

 

GIM.LEONIUM - GIM.BORKOWO       13:6

 

MECZ O I MIEJSCE

 

GIM.MIEJ.SIERPC - GIM.ZAWIDZ     12:6

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

 

1. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC

2. GIMNAZJUM ZAWIDZ

3. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC

4. GIMNAJUM BORKOWO

5. GIMNAZJUM SUSK

6. GIMNAZJUM SZCZUTOWO

 

GIM.MIEJ.SIERPC - Jakub Biegalski , Jakub Frydrychowicz , Adam Laskowski , Jakub Malinowski , Kamil Mroczkowski , Jakub Ozdarski , Zbigniew Stocki , Kamil Tłusty , Miłosz Wąsicki , Mateusz Okoński , Dominik Kowalski , Nikodem Kocięcki , Mateusz Mocki , Dominik Paciuszkiewicz - opiekun pan Waldemar Frydrychowicz.

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT - GIMNAZJA

               XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                           FINAŁ POWIATOWEJ GIMNAZJADY

              PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT - GOZDOWO   22.03.2017


Gimnazjum w Gozdowie gościło uczestniczki finału powiatowego w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych .Na zawody przyjechało siedem szkół ,ktore podzielono na dwie grupy;w grupach grano systemem " każdy z każdym " ,do dwóch wygranych setów , do 15 w każdym .Zawody przyniosły wielką niespodziankę w postaci zwycięstwa dziewcząt z Gimnazjum ze Szczutowa , na które przed zawodami nikt nie stawiał w roli faworyta. Zawodniczki ze Szczutowa zdobyły w pełni zasłużenie złote medale i będa reprezentowac nasz powiat na zawodach rejonowych.Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GRUPA I

 

GIM.MIEJ. SIERPC - GIM.GOZDOWO  1:2/ 14:16 , 15:13 , 4:11 /

GIM.MOCHOWO - GIM.ZAWIDZ         2:0 / 15:13, 15:8/

GIM.MIEJ.SIERPC - GIM.MOCHOWO    0:2 / 9:15 , 11:15 /

GIM.GOZDOWO - GIM.ZAWIDZ          2:1 / 10:15 , 15:6,11:8/

GIM.MIEJ.SIERPC - GIM.ZAWIDZ        0:2 / 10:15,11:15 /

GIM.GOZDOWO-GIM.MOCHOWO        2:1 / 15:10, 14:16 , 11:8 /

 

TABELA GRUPY I

 

1. GIM.GOZDOWO         6 pkt    6:3 st.setów

2. GIM.MOCHOWO         4         5:2

3. GIM.ZAWIDZ             2         3:4

4. GIM.MIEJ.SIERPC        0        1:6  

 

GRUPA II

 

GIM.LEONIUM - GIM.SUSK          2:1 / 8:15, 15:6 ,11:8 / 

GIM.SZCZUTOWO -GIMLEONIUM 2:0 / 17:15, 17:15/

GIM.SUSK -GIM.SZCZUTOWO      2:0 /!6:14 , 16:14/

 

TABELA GRUPY II

 

1. GIM.SUSK             2 pkt       3:3

2. GIM.SZCZUTOWO  2             2:2

3. GIM.LEONIUM       2             2:3

 

PÓŁFINAŁY

 

GIM.SZCZUTOWO- GIM.GOZDOWO    2:1 / 9:15, 16:14, 11:7 /

GIM.MOCHOWO - GIM.SUSK              2:1 / 3:15, 15:5 ,11:5 /

 

MECZ O III MIEJSCE

 

GIM.SUSK - GIM.GOZDOWO    2:0 / 15:8,15:5 /

 

MECZ O I MIEJSCE

 

GIM.SZCZUTOWO - GIM.MOCHOWO     2:0 / 15:9, 15:12 /

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. GIMNAZJUM SZCZUTOWO

2. GIMNAZJUM MOCHOWO

3. GIMNAZJUM SUSK

4. GIMNAZJUM GOZDOWO

5. GIMNAZJUM ZAWIDZ

6. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC

7. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC

 

GIM.SZCZUTOWO - Julia Paw , Patrycja Czerepak , Klaudia Bielska , Wiktoria Sosnowska , Ewa Gąsiorowska , Patrycja Szulecka , Dominika Mazurowska -opiekun pani Agnieszka Szablewska.

 

 

 

 

 

 

 

g

 

 

PILKA SIATKOWA CHŁOPCÓW - GIMNAZJA

                            XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                         FINAŁ POWIATOWEJ GIMNAZJADY

                       PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW - ZAWIDZ 20.03.2017

 

Siedem szkół przyjechało do Zawidza na finał powiatowy w piłce siatkowej chłopców .Podzielono je drogą losowania na dwie grupy w których grano każdy z każdym ,w secie do 21 punktów.Dwie pierwsze drużyny z grupy kwalifikowały sie do półfinałów.Zwycięzcy półfinałów rozegrali mecz o pierwsze miejsce a pokonani o trzecie miejsce.Zawody sypnęły niespodziankami;faworyzowane Gimnazjum z Gozdowa przegrywa mecz finałowy z Suskiem 2:1.Niedoceniane Gimnazjum Miejskie z Sierpca wychodzi niespodziewanie z grupy oraz wygrywa mecz o brązowy medal z faworytami z Rościszewa.

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GRUPA I

 

GIM.SUSK - GIM.ZAWIDZ   2:0 /21:12,21:11/

GIM.MIEJ.SIERPC - GIM.LEONIUM  2:0 / 21:16, 21:15 /

GIM.SUSK - GIM.MIEJ SIERPC 2:0 / 21:11,21:5 /

GIM.ZAWIDZ - GIM.LEONIUM 2:1 / 21:14 , 22:24,15:12/

GIM.SUK - GIM.LEONIUM       2:0 / 21:12,21:14/

GIM.MIEJ.SIERPC-GIM.ZAWIDZ 2:0 / 21:17, 21:9 /

 

TABELA GRUPY I

 

1. GIM.SUSK                 6        6:0

2 .GIM.MIEJ.SIERPC       4        4:2

3. GIM.ZAWIDZ             2        2:5

4. GIM.LEONIUM            0        1:6

 

GRUPA II

 

GIM.GOZDOWO- GIM.SZCZUTOWO    2:0 / 21:9,21:7 /

GIM.ROŚCISZEWO - GIM.SZCZUTOWO 2:0 / 21:8,21:15 /

GIM.GOZDOWO-GIM.ROŚCISZEWO     2:0  / 21:13, 24:22 /

 

TABELA GRUPY II

 

1.GIM.GOZDOWO          4       4:0

2.GIM.ROŚCISZEWO      2        2:2

3.GIM.SZCZUTOWO       0        0:4

 

PÓŁFINAŁY

 

GIM.SUSK-GIM.ROŚCISZEWO    2:0 / 21:19,21:13/

GIMGOZDOWO - GIM.MIEJ.SIERPC 2:0 / 21:18,21:9 /

 

MECZ O III MIEJSCE

 

GIM.MIEJ.SIERPC - GIM.ROŚCISZEWO   2:1 /21:19,16:21,15:9/

 

MECZ O I MIEJSCE

 

GIM.SUSK - GIM.GOZDOWO    2:1 / 21:10,12:21, 15:13 /

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. GIMNAZJUM SUSK

2. GIMNAZJUM GOZDOWO

3. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC

4. GIMNAZJUM ROŚCISZEWO

5. GIMNAZJUM ZAWIDZ

6. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC

7. GIMNAZJUM SZCZUTOWO

 

GIM.SUSK- Mateusz Mikucki , Sebastian Lisicki , Grzegorz Pruszkowski ,Piotr Ossowski , Marcin Wochowski ,Krystian Nowakowski , Jakub Ossowski , Krystian Kipich , Marek Paciuszkiewicz ,Adam Gadziński , Jakub Wasiołek , Łukasz Nowakowski - opiekun pan Marek Czermiński.

KOMUNIKAT

                                                 KOMUNIKAT!

 UWAGA SZKOŁY PODSTAWOWE,ZMIANY TERMINÓW ZAWODÓW

 

MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT -28.03.2017 - GOLESZYN

CZTERY OGNIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW-05.04.2017 - MOCHOWO

Strona 3 z 25 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Katalog SEO
691347 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie