POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W SIERPCU
 
  STRONA GŁOWNAListopad 13 2019 17:07:42 
 
Nawigacja
STRONA GŁOWNA
O NAS
KALENDARZ ZAWODÓW
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
LEKKA ATLETYKA
CZWÓRBÓJ LA
PIŁKA NOŻNA
PIŁKA KOSZYKOWA
PIŁKA RĘCZNA
PIŁKA SIATKOWA
PŁYWANIE
BADMINTON
RINGO
TENIS STOŁOWY
TURNIEJADA KLAS I - III
WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ
REGULAMINY
GALERIA
ARCHIWUM

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 39
Najnowszy Użytkownik: Joshflads
mini piłka nozna chłopców

                  XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                       FINAŁ POWIATOWY

                  MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW - SIERPC 08.05.2017


Finał powiatowy w mini  piłce noznej szkół podstawowych obfitował w wiele niespodziewanych rozstrzygnięć .Niepokonana od lat Szkoła Podstawowa nr 2 Sierpc musiała uznać wyższośc rywali i zjęłą dopiero IV miejsce .Niepodziewanym zwycięzcom okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 Sierpc,choć rozpoczęli turniej fatalnie ,przegrywając pierwszy mecz 0:5.Gratulujemy chłopcom zwycięstwa ,zdobycia złotych medali i wyjazdu na zawody międzypowiatowe.

WYNIKI ZAWODÓW

 

GRUPA I

 

SP NR 2 - SP ZAWIDZ         2:0

SP LIGOWO- SP GOLESZYN  3:0

SP NR 2 - SP LIGOWO          2:0

SP ZAWIDZ - SP GOLESZYN  1:1

SP NR 2 - SP GOLESZYN       6:0

SP LIGOWO - SP ZAWIDZ     2:0

 

TABELA GRUPY I

 

1. SP NR 2 SIERPC      9 pkt    11:0 stosunek bramek

2. SP LIGOWO            6           5:2

3. SP ZAWIDZ            1           1:6

4. SP GOLESZYN         1          1:10

 

GRUPA II

 

SP SZCZUTOWO - SP OSIEK       2:1

SP NR 3 SIERPC - SP SŁUPIA      2:0

SP NR 3 - SP OSIEK                   0:5

SP SZCZUTOWO- SP SŁUPIA       1:0

SP NR 3 - SP SZCZUTOWO          1:1

SP SŁUPIA - SP OSIEK                1:0

 

TABELA GRUPY II

 

1. SP SZCZUTOWO         7       4:2

2. SP NR 3                     4       3:6

3. SP SŁUPIA                  3       1:3

4. SP OSIEK                   3        6:3

O trzecim miejscu zadecydował wynik bezpośredniego meczu.

 

PÓŁFINAŁY

 

SP NR 2 - SP NR 3                           0:4

SP SZCZUTOWO - SP LIGOWO          0:0 KARNE  3:2

 

MECZO III MIEJSCE

 

SP LIGOWO- SP NR 2 SIERPC    4:0

 

MECZ O I MIEJSCE

 

SP NR 3 - SP SZCZUTOWO   0:0 KARNE   5:4

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC

2. SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZUTOWO

3. SZKOŁA PODSTAWOWA LIGOWO

4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC

5. SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPIA

6. SZKOŁA PODSTAWOWA OSIEK

7. SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWIDZ

8. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN

 

SP NR 3 SIERPC -Mateusz Sawicki , Piotr Włodarski , Bartosz Triebs , Filip Triebs , Oliwier Kaczorowski , Sebastian Zieliński , Kacper Kamiński ,Jakub Szpejna , Rafał Szablewski , Bartek Resmerowski , Bartek Liszewski ,Michał Zientek , Igor Malinowski -opiekun pan Dariusz Szymański.

KOMUNIKAT

                                            KOMUNIKAT!

 

W związku ze zmianami w terminarzu zawodów wojewódzkich zmianom ulegają teminy zawodow powiatowych i międzypowiatowych

ZAWODY POWIATOWE

1 Mini piłka nożna chłopców szkół podstawowych 08.05.2017 -Sierpc SP nr 3

2. Czwórbój la.dziewcząt i chłopców -16.05.2017 -Szczutowo

3. Turniejada dzieci z klas I-III -24.05.2017 -Sierpc SPnr 2

4. Ringo dziewcząt i chłopców - 18.05.2017 - Borkowo

5. Memoriał im R.Bramczewskiego - 30.05.2017 -Szczutowo godz.9,30

 

ZAWODY MIĘDZYPOWIATOWE

 

1. Pływanie szkoły podstawowe i gimnazja  - 09.05.2017 godz.9,30 Sierpc

2. Mini piłka nożna dziewcząt -10.05.2017 - Mochowo

3. Piłka nożna dziewcząt -gimnazja - 12.05.2017 - Mochowo

4. Mini piłka nożna chłopców - 15.05.2017 - godz.9,30 Gostynin orlik MOSiR

5. Piłka nożna chłopców - gimnazja -16.05.2017 godz.9,30 Gostynin orlik MOSiR

6. Czwórbój la.dziewczat i chłopców -23.05.2017 - Szczutowo

mini piłka nozna dziewcząt

XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                    FINAŁ POWIATOWY

MINI PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT-MOCHOWO 27.04.2017

 


Podobnie jak dzień wcześniejw konkurencji gimnazjów,także w relacji szkół podstawowych ,bezkonkurencyjne były uczennice z Mochowa .Wygrywając wszystkie mecze zdobyły złote medale i zakwalifikowały się do dalszych rozgrywek ;to co zaprezentowały nazawodach powiatowych,stawia je w roli faworytek na zawodach międzypowiatowych.Gratulujemy dziewczętom i ich opiekunowi.

 

WYNIKI ZAWODOW

 

SP MOCHOWO - SP SŁUPIA       6:0

SP SZCZUTOWO- SP OSIEK       1:0

SP MOCHOWO - SP GÓJSK        1:0

SP OSIEK - SP SŁUPIA              3:0

SP GÓJSK - SP SZCZUTOWO      1:0

SP MOCHOWO-SP OSIEK           7:2

SP SZCZUTOWO-SP SŁUPIA       1:0 

SP GÓJSK - SP OSIEK                4:1

SP MOCHOWO -SP SZCZUTOWO  1:0

SP GÓJSK - SP SŁUPIA               1:1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA MOCHOWO    12 pkt    15:2 st.bramek

2. SZKOŁA PODSTAWOWA GÓJSK            7           6:2

3. SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZUTOWO   6           2:2

4. SZKOŁA PODSTAWOWA OSIEK             3           6:12

5. SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPIA            1           1:11

 

SP MOCHOWO - Kinga Kościelska , Daria Bilicka ,  Wiktoria Kuchnicka ,  Magdalena Wołyńska , Ewa Klimek , Karolina Sokołowska ,Natalia Gąsiorowska , Natalia Smólczyńska , Aleksandra Sadowska , Beta Krasińska - opiekun pan Paweł Jarzębowski.                                                               

 

piłkarskie :6" dziewcząt gimnazja

   XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

               FINAŁ POWIATOWY GIMNAZJADY

      PIŁKARSKIE " 6 " DZIEWCZĄT-SIERPC 26.04.2017

 

Na sierpcekim orliku cztery gimnazja rozegrały finał powiatowy w piłce nożnej dziewcząt.Bezkonkurencyjne okazały sie dziewczęta z Mochowa ,podopieczne pana Pawła Jarzębowskiego ,które wygrały wszystkie mecze ,zdobyły złote medale i w roli faworyta wystapia w finale międzypowiatowym.Gratulujemy! Życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GIM.MOCHOWO-GIM.SZCZUTOWO   3:1

GIM.MIEJ.SIERPC -GIM.LEONIUM      2:2

GIM.SZCZUTOWO-GIM.LEONIUM      5:1

GIM.MOCHOWO-GIM.MIEJ.SIERPC     2:0

GIM.MIEJ.SIERPC-GIM.SZCZUTOWO  0:1

GIM.MOCHOWO-GIM.LEONIUM         4:1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1.GIMNAZJUM MOCHOWO                  9 pkt       9:2 st.bramek

2. GIMNAZJUM SZCZUTOWO              6              7:4

3. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC      1              2:5

4. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC      1              4:11

 

GIM.MOCHOWO- Julia Rojewska ,Patrycja Piotrowska , Maja Pączkowska ,Angelika Wesołowska ,Patrycja Osuch , Martyna Truchlewska , Nina Truchlewska , Joanna Adamczyk , Karolina SmolińskaNatalia Hińcz ,Izabela Hińcz,Patrycja Ciemiecka , Olga Jagielska , Kasia Przybojewska , Natalia Zwolińska-opiekun pan Paweł Jarzębowski.

finał międzypowiatowy - pilka siatkowa chłopcow

              XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                        FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY GIMNAZJADY

                PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW - GOZDOWO 26.04.2017

 


Uczniowie z Gimnazjumw Susku reprezentowali powiat sierpecki na zawodach międzypowiatowych /po wygraniu eliminacji powiatowych Podopieczni pana Marka Czermińskiego grali świetnie ,ale wystarczyło to do zajęcia drugiego miejsce ,choć w pokonanym polu pozostawili szkoły z Płocka i Gostynina .Należy zaznaczyć że szkoła ta nie posiada sali gimnastycznej i grała gościnnie w Gozdowie ,choc była gospodarzem turnieju.Brawa dla uczniów i ich opiekuna  .Gratulujemy !

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GIM.SUSK -GIM.NR 8 PŁOCK           2:0 / 21:18,22:20 /

GIM.SŁUPNO -GIM.NR 1 GOSTYNIN  2:0 /21:10,23:21 /

GIM.SUSK -GIM.SŁUPNO                 0:2 /14:21, 17:21 /

GIM.NR 8 PŁOCK - GIM.NR 1 GOSTYNIN  2:0 / 21:15,25:23/

GIM.SUSK - GIM.NR 1 GOSTYNIN     2:0 / 21:13,21:11 /

GIM.SŁUPNO - GIM.NR 8 PŁOCK       2:0 / 21:14,21:15/

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. GIMNAZJUM SŁUPNO            6 pkt      6:0 st.setów

2. GIMNAZJUM SUSK                5           4:2

3. GIMNAZJUM NR 8 PŁOCK       4           2:4

4. GIMNAZJUM NR 1 GOSTYNIN  3          0:6

 

GIM.SUSK - Krystian Nowakowski , Grzegorz Pruszkowski , Jakub Wasiołek ,Cezary Grzywaczewski , Sebastian Lisicki , Mateusz Mikucki ,Marek Paciuszkiewicz , Piotr Ossowski . Marcin Wochowski ,Łukasz Nowakowski , Jakub Ossowski , Krystian Kipich-opiekun pan Marek Czermiński. 

pilka nozna chłopców - gimnazja

                  XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                            FINAŁ POWIATOWEJ GIMNAZJADY

                    PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW-SIERPC 24.04.201


Sześć gimnazjów z terenu powiatu sierpeckiego rozegrało finał powiatowy w piłce nożnej. Zawody odbyły się na sierpeckim orliku .Grano systemem " każdy z każdym".Zawody miały emocjonujacy przebieg ;o końcowej kolejności zadecydowały rzute karne rozegrane pomiędzy Gimnazjum Miejkim z Sierpca i Gimnazjum z Mochowa ,wszak po rozegraniu całego turnieju obie druzyny miały identyczna zdobycz punktową i taki sam bilans bramkowy a w meczu pomiędzy zainterosowanymi padł remis 1:1.Z tej wojny nerwów zwycięsko wyszli Sierpczanie wygrywając 3:2.W nagrodę otrzymali złote medale  i pojadą na dalsze eliminacje , międzypowiatowe , do Gostynina.Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GIM.BORKOWO-GIM.SUSK              2:1

GIM.MOCHOWO-GIM.SZCZUTOWO  2:1

GIM.MIEJ.SIERPC-GIM.LEONIUM      1:1

GIM.BORKOWO-GIM.SZCZUTOWO   2:0

GIM.MIEJ.SIERPC-GIM.MOCHOWO   1:1

GIM.SUSK - GIM.LEONIUM              1:0

GIM.MIEJ.SIERPC-GIM.SZCZUTOWO 1:0

GIM.LEONIUM - GIM.BORKOWO       2:0

GIM.SUSK - GIM.MOCHOWO            1:1

GIM.MIEJ.SIERPC-GIM.BORKOWO     2:1

GIM.SZCZUTOWO-GIM.SUSK            0:0

GIM.MOCHOWO- GIM.LEONIUM        1:0

GIM.MIEJ.SIERPC-GIM.SUSK             2:1

GIM.MOCHOWO - GIM.BORKOWO     2:1

GIM.SZCZUTOWO-GIM.LEONIUM       3:2

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC       11 pkt   7:4 st.bramek

2. GIMNAZJUM MOCHOWO                11        7:4

3. GIMNAZJUM BORKOWO                  6        6:7

4. GIMNAZJUM SUSK                          6        4:5

5.GIMNAZJUM SZCZUTOWO                4        4:7

6. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC          4        5:6

 

O I miejscu zadecydowały rzuty karne wygrane przez GM.Sierpc 3:2

O IIImiejscu zadecydował bezpośredni mecz wygrany przez G.Borkowo 2:1

O Vmiejscu zadecydował bezposredni mecz wygrany przez G.Szczutowo 3:2.

GIM.MIEJ.SIERPC - Radosław Witkowski , Łukasz Pniewski , Mateusz Okoński , Miłosz Wąsicki , Jakub Malinowski ,Daniel Żuchowski , Michał Strześniewski , Michał Olszewski , Kacper Słupecki ,Bartosz Brodziński , Bartosz Górecki , Patryk Dobrzeniecki-opiekun pan Waldemar Frydrychowicz. 

Zawody międzypowiatowe odbędą sie 15 maja 2017 o godz.9,30 na orliku MOSiR w Gostyninie.

piłka nożna chłopców -spg

                                POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                           PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

                                                SIERPC 21.04.2017

Na sierpeckim orliku rozegrano II turniej piłki nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.W turnieju wystartowały trzy szkoły /w pierwszym turnieju pięć szkół /.Przekonywujące zwycięstwo donieśli uczniowie "Ekonomika"; /wygrali także pierwszy turniej /.Gratulujemy!

WYNIKI TURNIEJU

 

ZS NR 1 - LO           5:0

ZS NR 2 - LO           3:2

ZS NR 2 - ZS NR 1    3:1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 SIERPC

2. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 SIERPC

3. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIERPC

4. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PUL SIERPC

5. ZESPÓŁ SZKÓŁ CKR STUDZIENIEC

 

ZS NR 2 SIERPC - Kacper Dzikowski , Patryk Okoński , Damian Klimek ,Hubert Przybułek , Paweł Żółtowski ,Arkadiusz Szczepański , Arkadiusz Wysocki , Hubert Chłopek ,Marcin Guss-opiekun pan Bartłomiej Kanty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

piłka siatkowa dziewcząt - spg

                                POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                        PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZAT -SIERPC 12.04.2017

 


Trzy sierpeckie szkoły ponadgimnazjalne , rozegrały finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt.Wygrały faworytki ,dziewczęta z " mechanika",podopieczne pan Mariusza Żmijewskiego .Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

ZS NR 1  SIERPC - LO SIERPC       2:0 / 25:15, 25:19 /

LO SIERPC - Z S NR 2 SIERPC       0:2 / 19:25, 10:25/

ZS NR 1 SIERPC - ZS NR 2 SIERPC 2:0 / 25:20 , 25 :17/

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 SIERPC

2. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 SIERPC

3. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIERPC

 

ZS NR 1 SIERPC - Karolina Kołodziejska ,Małgorzata Cielicka , Andżelika Kaczmarczyk , Aleksandra Kozłowska , Aleksandra Kotarska , Joanna Grabowska , Natalia Szychułda, Martyna Dybowska , Aleksandra Rogalska opiekun pan Mariusz Żmijewski.

turniej tenisa stolowego o puchar siedmiu redakcji-eliminacja powiatowe

                                           TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

                  O PUCHAR 7 REDAKCJI -ELIMINACJE POWIATOWE

                                    JEŻEWO 11.04.2017

 


Około 50 zawodniczek i zawodników , z siedmiu szkół naszego powiatu , wystratowało w eliminacjach powiatowych  turnieju tenisa stołowego o puchar 7 redakcji /memoriał imieniem redaktora Strzałkowskiego/. w poszczególnych kategoriach zwyciężali faworyci.

 

WYNIKI ZAWODÓW DZIEWCZĄT

 

KATEGORIA KLASY I - IV

 

1. Sylwia Rajkowska       SP Jeżewo

2. Julia Falkowska          SP Jeżewo

3. Kasia Falkowska         SP Jeżewo

 

KATEGORIA KLASY V - VI

 

1. Joanna Rajkowska      SP Jeżewo

2. Michalina Topolewska  SP Sudragi

3. Oliwia Kuligowska       SP Sudragi

 

KATEGORIA GIMNAZJA

 

1. Milena Dyja       Gim.Borkowo

2. Julia Brodowska  Gim.Zawidz

3. Zuzia Krześniak  Gim.Borkowo

 

WYNIKI CHŁOPCÓW

 

KATEGORIA KLASY I - IV

 

1. Kajetan Żmijewski        SP nr 3 Sierpc

2. Bartek Karczewski         SP Bledzewo

3. Mateusz Olkowicz          SP Jeżewo

 

KATEGORIA KLASY V- VI

 

1. Adam Marciniak         SP Bledzewo

2. Bartosz Maćkiewicz    SP Jeżewo

3. Patryk Kuskowski       SP Bledzewo

 

KATEGORIA GIMNAZJA

 

1. Krystian Igielski      Gim.Zawidz

2. Daniel Cendrowski   Gim.Zawidz

3. Adrian Tyburski        Gim.Zawidz

mini pilka ręczna chlopcow

                XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                       FINAŁ POWIATOWY

                MINI PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - SIERPC -07.04.2017

Na hali sportowej imieniem Zdzislawa Krzyszkowiaka w Sierpcu,siedem szkół podstawowych walczyło o mistrzostwo powiatu w piłce ręcznej.Grano 2x10 minut z podzialem na grupy a póżniej mecze o miejsca.Zwyciesko z tej batali wyszli uczniowie Szkoła Podstawowej nr 2 w Sierpcu ,podopieczni pana Dariusz Malanowskiego,wygrywając wszystkie mecze. Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GRUPA I

 

SP NR 3 - SP SŁUPIA              7:5

SP ZAWIDZ - SP GOLESZYN   16:3

SP NR 3 - SP ZAWIDZ           19:8

SP SŁUPIA - SP GOLESZYN     10:5

SP GOLESZYN - SP NR 3         9:18

SP SŁUPIA - SP ZAWIDZ         7:5 !

 

TABELA GRUPY I

 

1. SP NR 3 SIERPC       6 pkt  44:22 st.bramek

2. SP SŁUPIA               4       22:17

3. SP ZAWIDZ              2      29:29

4. SP GOLESZYN           0      17:44

 

GRUPA II

 

SP NR 2 SIERPC - SP OSIEK           15:7

SP BORKOWO - SP NR 2 SIERPC     6:15

SP OSIEK - SP BORKOWO              3:12

 

TABELA GRUPY II

 

1. SP NR 2 SIERPC        4       30:13

2. SP BORKOWO           2       18:18

3. SP OSIEK                 0        10:27

 

MECZ O III MIEJSCE

 

SP BORKOWO - SP SŁUPIA      8:6

 

MECZ O I MIEJSCE

 

SP NR 2 SIERPC - SP NR 3 SIERPC     12:9

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC

3. SZKOŁA PODSTAWOWA BORKOWO

4. SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPIA

5. SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWIDZ

6. SZKOŁA PODSTAWOWA OSIEK

7. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN

 

SP NR 2 SIERPC - Paweł Michalczyk , Tomek Stępczyński , Kacper Janiszewski , Kuba Kwiatkowski , Kacper Turalski , Bartek Jagodziński , Kuba Klimarczyk , Patryk Rutkowski , Dominik Szczęsny , Marcin Chrzanowski , Damian Staniszewski,Patryk Okoński - opiekun pan Dariusz Malanowski.

reprezentacja powiatu sierpeckiego na wojewodzkie biegi przełajowe

REPREZENTACJA POWIATU SIERPECKIEGO

NA WOJEWÓDZKIE BIEGI PRZEŁAJOWE

CIECHANÓW 28.04.2017

 

Awans wywalczyli,pierwszych 12 miejsc na mecie oraz zawodnicy rezerwowi do 16 miejsca /zawodnicy rezerwowi mogą wystartować w swoim biegu, jeżeli są nieobecni z dwunastki przed nimi/.

 

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005-2006

 


1. Patrycja Cackowska         SP Gójsk

2. Julia Bilicka                    SP Gójsk

3. Zuzanna Dul                   SP nr 2 Sierpc

4. Natalia Przybyszewska     SP nr 2 Sierpc

REZERWA  5. Marta Kisielwska  SP Ligowo

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004

 

6. Bernadetta Trzcińska          SP Ligowo

7. Ola Juszczyk                     SP nr 2 Sierpc

rez.

8. Natalia Bonisławska            SP Rościszewo

9. Ola Grabowska                   SP nr 2 Sierpc

 

CHŁOPCY ROCZNIK 2005-2006

 


10. Szymon Gąsiorowski        SP Szczutowo

11. Michal Olewnik                SP Szczutowo

12. Jakub Kwiatkowski           SP nr 2 Sierpc

13. Kacper Pączkowski           SP Ligowo

rez.

14. Szymon Joniak                 SP Borkowo

15. Kacper Górski                   SP Gójsk

16. Mikołaj Krzywda                SP Rościszewo

 

CHŁOPCY ROCZNIK 2004

 

17. Damian Tucholski             SP Ligowo

rez.

18. Dawid Czosnowski            SP Gozdowo

19. Dominik Kwiatkowski         SP Ligowo

 

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003

 


20. Kasia Cackowska           Gim.Gójsk

rez.

21. Natalia Radzikowska       Gim.Gozdowo

22. Dominika Domagalska      GM.Sierpc

 

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002

 


23. Agata Majorkowska        Gim.Borkowo

24. Julia Brodowska             Gim.Zawidz

25. Klaudia Wajszczak          Gim.Gozdowo

rez.

26. Marlena Wróblewska         Gim.Rościszewo

27. Sylwia Reszczyńska           Gim.Gozdowo

 

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001

 


28. Sandra Bogucka          GM.Sierpc

rez.

29. Monika Tyburska          Gim.Gójsk

30. Agata Żendarska          Gim.Leonium

 

CHŁOPCY ROCZNIK 2003

 

rez.

31. Bartosz Wolak           Gim.Rościszewo

 

CHŁOPCY ROCZNIK 2002

 

32. Bartosz Kołodziejski         Gim.Borkowo

33. Artur Żmijewski               Gim.Borkowo

34. Radosław Witkowski         GM.Sierpc

35. Jakub Frydrychiwicz           GM.Sierpc

rez.

36. Dominik Kowalski              GM.Sierpc

 

CHŁOPCY ROCZNIK 2001

 


37. Dominik Olszewski          Gim.Rościszewo

38. Radosław Kaczmarczyk     Gim.Rościszewo

39. Radosław Żuchinski          Gim.Zawidz

rez.

40. Krystian Górski                Gim.Gójsk

 

Prosimy nauczycieli o potwierdzenie wyjazdu swoich uczniów na zawody.Zapewniamy autokar i obiad dla wszystkich wyjeżdzajacych.

tel.kontaktowy   Stanisław Urbanowicz    530 405 743

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona 2 z 25 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Katalog SEO
691338 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie