POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W SIERPCU
 
  STRONA GŁOWNALipiec 28 2017 00:35:20 
 
Nawigacja
STRONA GŁOWNA
O NAS
KALENDARZ ZAWODÓW
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
LEKKA ATLETYKA
CZWÓRBÓJ LA
PIŁKA NOŻNA
PIŁKA KOSZYKOWA
PIŁKA RĘCZNA
PIŁKA SIATKOWA
PŁYWANIE
BADMINTON
RINGO
TENIS STOŁOWY
TURNIEJADA KLAS I - III
WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ
REGULAMINY
GALERIA
ARCHIWUM

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 37
Najnowszy Użytkownik: prorabAmulK
XXVI MEMORIAL IM.r.BRAMCZEWSKIEGO

    XXVI MEMORIAŁ LEKKOATLETYCZNY IMIENIEM RYSZARDA BRAMCZEWSKIEGO

                                    SZCZUTOWO -30.05.2017

 


Przy pięknej słonecznej pogodzie rozegrano na stadionie w Szczutowie XXVI memoriał lekkoatletyczny imieniem Ryszarda Bramczewskiego.Na starcie stanęło 18 szkół i około 375 młodych lekkoatletów.Uzyskano wiele bardzo dobrych,rekordowych , wyników. Kolejne zawody lekkoatletyczne rozegrane w naszym powiecie potwierdzają fakt zapotrzebowania na tą przepiekną dyscypline sportu .Na zawody przybyło wielu znamienitych gości ,w osobach ;żona śp Ryszarda pani Barbara Bramczewska ,szwagier pan Aleksander Czarnecki ,olimpijczycy panowie Marian Woronin i Zdzisław Hoffman,były v-ce starosta Grzegorz Korytowski /były członek kadry narodowej pzla/,Starosta Sierpecki pan Jan Laskowski ,v-ce starosta pan Juliusz Gorzkoś ,pani v-ce burmistrz Sierpca Ewa Leszczyńska ,wójt gminy Szczutowo pan Andrzej Twardowski,v-ce przewodniczący Rady Miasta Sierpc pan Dariusz Malanowski ,Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczutowie pani Monika Kordyzon,Dyrektor Gimnazjum w Szczutowie pani Joanna Zalewska oraz Dyrektor MOSiR Sierpc pan Dariusz Jackowski ,który powitał gości.Otwarcie zawodów poprzedziła defilada uczestników która poprowadził sędzia główny zawodów pan Jerzy Listkowski;złożył on meldunek pani Burmistrz.Znicz zapaliła uczennica Gimnazjum W Szczutowie Patrycja Czerepak,a apel olimpijski odczytała Klaudia Bielska;Pan Witold Nawrocki ,wychowanek Ryszarda Bramczewskiego przybliżył jego sylwetkę i rozopczęły sie zmagania sportowe.

 

WYNIKI ZAWODÓW

SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA

BIEG 60 M

 

1. Ola Grabowska          8,78     SP nr 2 Sierpc

2. Natalia Smólczyńska   9,00     SP Szczutowo

3. Maja Wesołowska       9,08     SP nr 2 Sierpc

4. Patrycja Nowakowska 9,20     SP Goleszyn

5. Oliwia Rokicka           9,42      SP Rościszewo

6. Ania Nowakowska      9,50      SP Goleszyn

7. Wiktoria Florkowska   9,57      SP Rościszewo

8. Iza Szablewska         9,66      SP Szczutowo

 

BIEG 300 M

 

1. Martyna Gutfrańska         52,43       SP Szczutowo

2. Ania Szpakowska            53,27       SP nr 2 Sierpc

3. Ola Grabowska               54,13       SP nr 2 Sierpc

4. Patrycja Nowakowska      54,36       SP Goleszyn

5. Natalia Kanigowska         54,56        SP Goleszyn

6. Natalia Kluczyńska          56,49        SP nr 3 Sierpc

7. Martyna Wysocka           57,06        SP Rościszewo

8. Natalia Bonisławska         57,10        SP Rościszewo

 

BIEG 600 M

 

1. Basia Lewandowska       2,05,76       SP nr 2 Sierpc

2. Beata Krasińska            2,07,76       SP Szczutowo

3. Martyna Gutfrańska       2,08,22       SP Szczutowo

4. Kasia Kokoszczyńska     2,12,10        SP nr 2 Sierpc

5. Kinga Wasilewska          2,16,92       SP nr 3 Sierpc

6. Julia Krajnik                 2,17,62        SP Borkowo

7. Natalia Nowakowska      2,21,10       SP Rościszewo

8. Oliwia Krajnik               2,24,36        SP Borkowo

 

SKOK W DAL

 

1. Maja Wesołowska             4,19         SP nr 2 Sierpc

2. Basia Lewandowska          3,85         SP nr 2 Sierpc

3. Oliwia Rokicka                  3,85        SP Rościszewo

4. Wiktoria Florkowska          3,77         SP Rościszewo

5. Natalia Kanigowska           3,67         SP Goleszyn

6. Natalia Smólczyńska         3,64         SP Szczutowo

7. Kamila Kucińska               3,63          SP Goleszyn

8. Zuzia Maciejewska           3,55          SP Grąbiec

 

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

 

1. Ania Nowakowska                34 m       SP Goleszyn

2. Kasia Kokoszczyńska            33,5       SP nr 2 Sierpc

3. Oliwia Nowicka                    32          SP nr 2 Sierpc

4. Kamila Kucińska                   31          SP Goleszyn

5. Dominika Krzywkowska         30,5        SP Grąbiec

6. Amelia Olkowicz                  27,5        SP Grąbiec

7. Dominika Pęcherzewska        27          SP Rościszewo

8. Martyna Wysocka               25           SP Rosciszewo

 

SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY

 

BIEG 60 M

 

1. Bartek Lipowski           7,78          SP nr 2 Sierpc

2. Michał Okoński            8,06          SP nr 2 Sierpc

3. Sebastian Twardowski  8,47          SP Szczutowo

4. Jakub Szpejna            8,54          SP nr 3 Sierpc

5. Mateusz Kowalkowski   8,71          SP Goleszyn  

6. Jakub Grabowski         8,93           SP Grąbiec

7. Kacper Kamiński          9,12           SP nr 3 sierpc

8. Krystian Kurowski        9,19          SP Borkowo

 

BIEG 300 M

 

1. Dominik Szczęsny                   47,20       SP nr 2 Sierpc

2. Oskar Kordyzon                      47,49       SP nr 2 Sierpc

3. Jakub Szpejna                       48,48       SP nr 3 Sierpc

4. Mikołaj Krzywda                     50,79       SP Rościszewo

5. Hubert Bućkowski                   51,72       SP Goleszyn

6. Kacper Ciastek                      51,99       SP Szczutowo

7. Krystian Sowiński                   53,08       SP Szczutowo

8. Szymon Olszewski                  54,43       SP Goleszyn

 

BIEG 1000 M

 

1. Michał Olewnik               3,33,60      SP Szczutowo

2. Jakub Kwiatkowski          3,39,24      SP nr 2 Sierpc

3. Maksymilian Nowicki        3,42,12      SP nr 2 Sierpc

4. Szymon Joniak               3,48,48      SP Borkowo

5. Patryk Kołodziejski          3,52,90      SP Rościszewo

6. Sebastian Twardowski     3,53,37      SP Szczutowo

7. Dawid Babecki               3,59.38      SP Goleszyn

8. Kacper Kamiński             4,29,69      SP nr 3 Sierpc

 

SKOK W DAL

 

1. Bartek Lipowski           5,04 m        SP nr 2 Sierpc

2. Dominik Szczęsny        4,71           SP nr 2 Sierpc

3. Mateusz Motylewski     4,41           SP Szczutowo

4. Mikołaj Krzywda          4,10            SP Rościszewo

5. Bartosz Triebs            4,07            SP nr 3 Sierpc

6. Paweł Bielski              4,01            SP Szczutowo

7. Mateusz Kowalkowski  4,00            SP Goleszyn

8. Szymon Olszewski      3,77             SP Goleszyn

 

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

 

1. Mateusz Motylewski            49 m      SP Szczutowo

2. Damian Staniszewski           48         SP nr 2 Sierpc

3. Krystian Sowiński               47,5       SP Szczutowo

4. Adam Lisicki                      46          SP Goleszyn

5. Mateusz Michalski              40           SP Rościszewo

6. Jakub Jażdżewski               40           SP nr 2 Sierpc

7. Michał Kozłowski                40           SP Sudragi

8. Kamil Lisicki                      39            SP Goleszyn

 

PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC        141 PKT

2. SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZUTOWO         80

3. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN            59

4. SZKOŁA PODSTAWOWA ROŚCISZEWO        41

5. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC         25

6. SZKOŁA PODSTAWOWA GRĄBIEC              11

7. SZKOŁA PODSTAWOWA BORKOWO             9

8. SZKOŁA PODSTAWOWA SUDRAGI               2

 

GIMNAZJA DZIEWCZĘTA

 

BIEG 100 M

 

1. Marlena Wróblewska        13,46      Gim.Rościszewo

2. Patrycja Czerepak           13,63      Gim.Szczutowo

3. Klaudia Bielska                13,64      Gim.Szczutowo

4. Paulina Kowalska             14,34      GM Sierpc

5. Marta Chojnacka             14,58      Gim.Rościszewo

6. Sandra Bogucka              14,73      GM Sierpc

7. Milena Banasiak               14,69      Gim. Leonium

8. Julia Merchel                   15,39      Gim.Borkowo

 

BIEG 300 M

 

1. Klaudia Bielska           48,95      Gim.Szczutowo

2. Milena Banasiak         51,14       Gim.Leonium

3. Aneta Żendarska       52,07       Gim.Leonium

4. Julia Paw                 52,16       Gim.Szczutowo

5. Kasia Głowacka         53,56       GM Sierpc

6. Natalia Sujkowska     54,18        GM Sierpc

7. Monika Mazurowska   58,76        Gim.Rościszewo

 

BIEG 800 M

 

1. Agata Majorkowska          2,55,39       Gim.Borkowo

2. Sandra Bogucka              2,56,50       GM Sierpc

3. Dominika Domagalska        2,58,49       GM Sierpc

4. Agnieszka Szpakowska      3,02,54       Gim.Rościszewo

5. Anata Żendarska             3,07,74       Gim.Leonium

6. Paula Sadłakowska           3,08,81       Gim.Szczutowo

7. Marta Mazurowska           3,12,18       Gim.Rościszewo

8. Marta Zielińska                3,32,18       Gim.Szczutowo

 

SZTAFETA 4X100 M

 

1. Gim.Szczutowo   56,72 -Czerepak.Bielska,Paw,Mazurowska

2. GM.Sierpc          57,34- Kowalska ,Zakrzewska,Strusińska,Bogucka

3. Gim.Rościszewo   59,20-Ossowska,Chojnacka,Wróblewska ,Wróblewska

4. Gim.Borkowo       61,94-Merchel,Sosińska,Majorkowska ,Golis

5. Gim.Leonium       63,19 - Banasiak,Zielińska,Żendarska,Przybyszewska

 

SKOK W DAL

 

1. Marlena Wróblewska       4,57    Gim.Rościszewo

2. Patrycja Czerepak          4,43    Gim.Szczutowo

3. Julia Paw                      4,26    Gim.Szczutowo

4. Karolina Zielińska           4,15     Gim.Leonium

5. Ewelina Strusińska         4,04     GM Sierpc

6. Julia Goleniewska           3,98     Gim.Rościszewo

7. Ola Sosińska                 3,94     Gim.Borkowo

8. Natalia Sypniewska        3,94      GM Sierpc

 

PCHNIĘCIE KULĄ 3 KG

 

1. Marlena Wróblewska       9,72      Gim.Rościszewo

2. Marta Krokosz               7,66       Gim.Borkowo

3. Aneta Marciniak             7,56       GM Sierpc

4. Kinga Ostrowska            7,22       Gim.Leonium

5. Marta Zielińska              7,15       Gim.Szczutowo

6. Kinga Mórawska             7,10       GM Sierpc

7. Julia Goleniewska           6,98        Gim.Rościszewo

8. Ewa Gąsiorowska           6,18        Gim.Szczutowo

 

GIMNAZJA CHŁOPCY

 

BIEG 100 M

 

1. Karol Koziczyński         11,35       Gim.Leonium

2. Adam Urbański            11,76       GM Sierpc

3. Mateusz Kamiński        11,81       Gim.Leonium

4. Jakub Felczak             12,24       Gim.Rościszewo

5. Mateusz Okoński         12,30       GM Sierpc

6. Jakub Skrobiński         12,88        Gim.Borkowo

7. Michał Narewski          12,89       Gim.Szczutowo

8. Adam Gutkowski         12,89        Gim.Rościszewo

 

BIEG 300 M

 

1. Jakub Frydrychowicz      40,08       GM Sierpc

2. Jakub Dziugieł               41,06       GM Sierpc

3. Krystian Pietruszewski    41,24       Gim.Szczutowo

4. Bartosz Borowski           42,86       Gim.Borkowo

4. Adam Piotrowski            42,86       Gim.Leonium

6. Mateusz Karski              43,52       Gim.Rościszewo

7. Michał Narewski             43,55       Gim.Szczutowo

8. Paweł Bonisławski          46,08       Gim.Rościszewo

 

BIEG 1000 M

 

1. Dominik Olszewski          3,10,66       Gim.Rościszewo

2. Krystian Górski              3,11,15       Gim.Gójsk

3. Artur Żmijewski             3,11,44       Gim.Borkowo

4. Radosław Kaczmarczyk   3,13,08       Gim.Rościszewo

5. Bartosz Duszyński          3,15,62       GM Sierpc

6. Patryk Dobrzeniecki        3,16,00       GM Sierpc

7. Krzysztof Sosiński          3,16,79       Gim.Borkowo

8. Jakub Twardowski          3,30,31       Gim.Szczutowo

 

SZTAFETA 4X 100 M

 

1. GM Sierpc             48,74 - Frydrychowicz,Malinowski,Ozdarski,Okoński

2. Gim.Leonium          49,47 - Piotrowski,Kamiński,Baczewski,Koziczyński

3. Gim.Borkowo          51,44 - Sosiński,Skrobiński,Kamiński,Borowski

4. Gim.Szczutowo      51,44 - Pietruszewski,Makowski,Narewski,Marcinkowski

5. Gim.Rościszewo     54,34 - Felczak,Gutkowski,Mierzejewski,Bonisławski

PK GM Sierpc II         49,15 - Dziugieł ,Zieliński,Urbański,Rokicki

 

SKOK W DAL

 

1. Mateusz Kamiński          5,84      Gim.Leonium

2. Sebastian Rokicki          5,63      GM Sierpc

3. Przemysław Brzoza        5,42      Gim.Rościszewo

4. Jakub Malinowski           5,36      GM Sierpc

5. Krystian Pietruszewski   5,31       Gim.Szczutowo

6. Krzysztof Sosiński         5,30       Gim.Borkowo

7. Kamil Rakoczy              5,24        Gim.Rościszewo

8. Sławek Makowski          5,23        Gim.Szczutowo

 

PCJNIĘCIE KULĄ 4 KG

 

1. Przemysław Brzoza       12,68        Gim.Rościszewo

2. Krystian Kamiński         12,24        Gim.Borkowo

3. Mateusz Banach          12,18        Gim.Rościszewo

4. Zbigniew Stocki           12,10        GM Sierpc

5. Kacper Domański          11,83        GM Sierpc

6. Michał Trzonkowski       10,14         Gim.Leonium

7. Sebastian Sawicki        10,07         Gim.Leonium

8. Adrian Marcinkowski       9,67         Gim.Szczutowo

 

PUNKATCJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW

 

1. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC        128 PKT

2. GIMNAZJUM ROŚCISZEWO             111

3. GIMNAZJUM SZCZUTOWO               93

4. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC          82

5. GIMNAZJUM BORKOWO                   68

6. GIMNAZJUM GÓJSK                         7

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA

 

BIEG 100 M

 

1. Zuzanna Wysocka            12,97      LO

2. Andżelika Kołodziejska       14,09      ZS nr 1

3. Patrycja Popławska          14,75       ZS nr 1

4. Alicja Laskowska              15,49       LO

5. Agnieszka Mirecka            15,92       ZS nr 2

6. Dominika Skorłutowska      16,89       ZS nr 1

 

BIEG 400 M

 

1. Dorota Gadzińska            69,50           ZS nr 2

2. Paulina Smolińska            78,82           LO

3. Emilia Adamkiewicz          88,28           LO

4. Weronika Borowska          90,57           ZS nr 1

5. Natalia Mikucka               92,88           ZS nr 1

6. Ola Przezdzwiek             121,31           ZS nr 1

 

BIEG 800 M

 

1. Dorota Gadzińska        2,48,84        ZS nr 2

2. Edyta Kołodziejska      2,57,47         LO

3. Ola Kozłowska            3,06,15         ZS nr 1

4. Magda Rutkowska       3,22,93         ZS nr 1

5. Natalia Szychułda       4,08,90         ZS nr 1

 

SZTAFETA 4X100 M

 

1. LO Sierpc          58,41

2. ZS nr 1 Sierpc   60,52

 

SKOK W DAL

 

1. Andżelika Kołodziejska      4,38       ZS nr 1

2. Maja Peszyńska              4,21        LO

3. Kinga Strusińska             4,10        LO

4. Dominika Skorłutowska     3,92        ZS nr 1

5. Alicja Laskowska             3,82        LO

6. Edyta Kołodziejska           3,76        LO 

 

PCHNIĘCIE KULA 3KG

 

1. Agnieszka Ziólkowska        9,30      LO

2. Ola Kozłowska                 8,93       ZS nr 1

3. Karolina Kołodziejska         8,55       ZS nr 1

4. Patrycja Kołodziejska        7,93       ZS nr 1

5. Dorota Gadzińska             7,24       ZS nr 2

6. Paulina Skrzyńska            7,00        LO

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY

 

BIEG 100 M

 

1. Cezary Brodowski          11,81      LO

2. Bartosz Hoffman           12,09      LO

3. Dawid Rosiak                12,44      ZS nr 1

4. Bartosz Sowiński           12,53      LO

5. Wiktor Wiśniewski          12,83      ZS nr 1

 

BIEG 400 M

 

1. Cezary Brodowski            58,21        LO

2. Kamil Bonisławski             59,05        ZS nr 1

3. Rafał Kurta                     59,21        LO PUL

4. Cezary Kowalski              63,65        LO

5. Piotr Jędrzejewski            63,67        LO

6. Paweł Filant                   64,22        ZS nr 1

 

BIEG 1500 M

 

1. Rafał Kurta              4,22,60             LO PUL

2. Daniel Gilewski         4,51,41             ZS nr 1

3. Paweł Witkowski       5,03,48             ZS nr 1

4. Jakub Kędzierski       5,24,38             ZS nr 1

5. Kacper Sokołowski    5,29,03             LO

6. Bartosz Hoffman       5,29,47             LO

 

SZTAFETA 4X100 M

 

1. LO Sierpc         48,46

2. ZS nr 1 Sierpc   49,87

 

SKOK W DAL

 

1. Dawid Rosiak                6,26        ZS nr 1

2. Bartosz Sowiński           5,69        LO

3. Jakub Barłóg                 5,40        LO

4. Krystian Sobków           5,38        ZS nr 1

5. Przemysław Liszewski     5,29        LO

6. Seweryn Chojnowski      5,00        ZS nr 1

 

PCHNIĘCIE KULĄ 5 KG

 

1. Dominik Stańczyk           12,91       ZS nr 1

2. Piotr Sołdański               11,87       ZS nr 1

3. Hubert Perzanowski        11,08       ZS nr 1

4. Radosław Piszcz             10,88       ZS nr 2

5. Przemysław Liszewski      10,24       LO

6. Dominik Cielicki                8,70       LO

 

PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

 

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 SIERPC                        189 PKT

2. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIERPC            150

3. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 SIERPC                         31

4. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PUL SIERPC     15

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Katalog SEO
533687 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie