POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W SIERPCU
 
  STRONA GŁOWNAListopad 13 2019 17:08:33 
 
Nawigacja
STRONA GŁOWNA
O NAS
KALENDARZ ZAWODÓW
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
LEKKA ATLETYKA
CZWÓRBÓJ LA
PIŁKA NOŻNA
PIŁKA KOSZYKOWA
PIŁKA RĘCZNA
PIŁKA SIATKOWA
PŁYWANIE
BADMINTON
RINGO
TENIS STOŁOWY
TURNIEJADA KLAS I - III
WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ
REGULAMINY
GALERIA
ARCHIWUM

Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 39
Najnowszy Użytkownik: Joshflads
PŁYWANIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

                   XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                   FINAŁ  MIĘDZYPOWIATOWY

           PŁYWANIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW -SIERPC 09.05.2017

 

Na sierpeckiej pływalni rozegrano zawody międzypowiatowe w pływaniu dziewcząt i chłopców dla szkół podstawowych i gimnazjów.Prym wiedli młodzi pływacy z Płocka ,którzy wygrali w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów .

 

SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA

 

25 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY III

 


1. Weronika Kornacka     21,98   SP nr 2 Sierpc

2. Martyna Malowaniec    23,75   SP nr 22 Płock

3. Agata Malinowska       25,81   SP nr 3 Sierpc

 

25 M STYLEM DOWOLNYM KLASY III

 

1. Julia Janiszewska     18,54    SP nr 2 Sierpc

2. Maria Kujawa           19,79    SP nr 22 Płock

3. Nel Polowiec            21,61    SP nr 3 Sierpc

 

25 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY IV

 

1. Krystyna Sulińska     20,94    SP nr 22 Płocka

2. Joanna Cichocka       20,95    SP nr 18 Płock

3. Ewa Gajdkowska       28,32    SP nr 3 Sierpc

 

25 M STYLEM DOWOLNYM KLASY IV

 

1. Klaudia Klak           16,50       SP nr 22 Płock

2. Dominika Głowacka  17,77       SP nr 18 Płock

3. Ola Pawlikowska      22,08       SP nr 2 Sierpc

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY V

 

1. Oliwia Paradowska  36,13      SP nr 18 Płock

2. Agata Sztybór         40,42      SP nr 22 Płock

3. Maja Linowska         53,80     SP nr 2 Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY V

 

1. Michalina Rutkowska      32,87     SP nr 18 Płock

2. Julia Pietkiewicz            38,62     SP nr 22 Płock

3. Maja Kilanowska            38,66     SP nr 3 Sierpc

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY VI

 

1. Natalia Nowocień      38,60     SP nr 22 Płock

2. Natalia Berdek          41,13     SP nr 18 Płock

3. Basia Lewandowska   48,28     SP nr 2 Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY VI

 

1. Iga Wuszter           32,89       SP nr 22 Płock

2. Gabriela Rutkowska 33,82       SP nr 18 Płock

3. Ola Juszczyk           35,09       SP nr 2 Sierpc

 

SZTAFETA 8X25 M STYLEM DOWOLNYM

 

1. SP NR 22 PŁOCK    2,26,66

2. SP NR 18 PŁOCK    2,32,57 

3. SP NR 2 SIERPC     2,51,26

4. SP NR 3 SIERPC     3,01,41

 

KLASYFIKACA KOŃCOWA SZKÓŁ /łączny czas sztafet i konkurencji indywidualnych/

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 PŁOCK   - 6,18,17

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 PŁOCK   - 6,24,54

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC    - 7,19,93

4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC    - 8,02,45

 

SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY

 

25 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY III

 

1. Jan Juszczyk          20,72       SP nr 2 Sierpc

2. Bartek Kosiorek      25,18       SP nr 3 Sierpc

3. Mateusz Grabowski 25,68       SP Prywatna Płock

 

25 M STYLEM DOWOLNYM KLASY III

 

1. Kamil Strużewski       16,54        SP nr 2 Sierpc

2. Jan Strusiński            17,96        SP Prywatna Płock

3. Bartosz Lewandowski  21,42        SP nr 3 Sierpc

 

25 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY IV

 

1. Kajetan Żmijewski       20,22         SP nr 3 Sierpc

2. Kamil Jarosz                20,56         SP nr 22 Płock

3. Mateusz Wojciechowski 24,58         SP nr 2 Sierpc

 

25 M STYLEM DOWOLNYM KLASY IV

 

1. Grzegorz Suliński        16,58     SP nr 22 Płock

2. Piotr Skorłutowski        16,69    SP nr 2 Sierpc

3. Mikołaj Białaszek          18,49    SP Prywatna Płock

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY V

 

1. Michał Górecki         39,33     SP nr 22 Płock

2. Eryk Rutkowski        48,71     SP Prywatna Płock

3. Karol Okraszewski    53,28     SP nr 2 Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY V

 

1. Paweł Baranowski      34,93      SP Prywatna Płock

2. Bartosz Tolik             40,15      SP nr 22 Płock

3. Mikołaj Marciniak        45,55      SP nr 3 Sierpc

 

50  M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY VI

 

1. Jakub Grabowski       34,28      SP nr 22 Płock

2. Maciej Pawłowski       46,14      SP nr 3 Sierpc

3. Gabriel Motylewski     53,14      SP Prywatna Płock

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY VI

 

1. Tomasz Zakrzewski      32,32      SP nr 22 Płock

2. Marcel Nowacki            38,49      SP Prywatna Płock

3. Kacper Kamiński           43,94     SP nr 3 Sierpc

 

SZTAFETA 8 X 25 M STYLEM DOWOLNYM

 

1. SP NR 22  PŁOCK        2,27,96

2. SP PRYWATNA PŁOCK  2,29,42

3. SP NR 3 SIERPC          2,39,28

4. SP NR 2 SIERPC          2,47,82

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 PŁOCK  - 6,23,48

2. SZKOŁA PODSTAWOWA PRYWATNA II PŁOCK - 7,02,58

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC     7,25,65

4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC     8,00,10

 

GIMNAZJA DZIEWCZĘTA

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY I

 

1. Ola Dąbkowska       36,12    Gim. nr 8 Płock

2. Laura Szewczyk       50,34    Gim.Miej.Sierpc

3. Wiktoria Brodzińska 52,11    Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY I

 

1. Otylia Januszewska      32,37    Gim.nr 8 Płock

2. Oliwia Ostrowska         36,59    Gim.Leonium Sierpc

3. Wiktoria Gumińska       43,44    Gim.Miej.Sierpc

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM KLASY II

 

1. Maja Jaworska       38,25      Gim.nr 8 Płock

2. Julia Bartnicka       43,44      Gim.Miej.Sierpc

3. Oliwia Malicka       81,54      Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY II

 

1. Izabela Luma          28,84      Gim.nr 8 Płock

2. Patrycja Liszewska   40,00      Gim.Leonium Sierpc

3. Natalia Bartnicka     46,95       Gim.Miej.Sierpc

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM KLASY III

 

1. Natalia Krymow         38,35      Gim.nr 8 Płock

2. Agata Czachorowska   46,69      Gim.Leonium Sierpc

3. Julia Wójcik               47,75      Gim.Miej.Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY III

 

1. Monika Marciniak       33,82      Gim.Miej.Sierpc

2. Natalia Pawlak          35,15      Gim.nr 8 Płock

3. Julia Żmijewska         35,61      Gim.Leonium Sierpc

 

SZTAFETA 6 X 25 M STYLEM DOWOLNYM

 

1. GIM.NR 8 PŁOCK       1,30,60

2. GIM.MIEJ.SIERPC       1,50,00

3. GIM.LEONIUM SIERPC 1,57,52

 

KLASYFIKACJA KONCOWA SZKÓŁ

 

1. GIMNAZJUM NR 8 PŁOCK         4,59,68

2. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC  6,15,47

3. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC  6,50,06

 

GIMNAZJA CHŁOPCY

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY I

 

1. Damian Lewandowski      34,51     Gim.nr 8 Płock

2. Jakub Gumiński               50,96    Gim.Miej.Sierpc

3. Kamil Kacperski              52,97     Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY I

 

1. Alan Mikołajczyk      25,98     Gim.nr 8 Płock

2. Szymon Kaczyński    40,25     Gim.Leonium Sierpc

3. Wiktor Bruzdziński    41,33     Gim.Miej.Sierpc

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM KLASY II

 

1. Jakub Malinowski      37,92    Gim.Miej.Sierpc

2. Filip Jaworski            45,74    Gim.nr 8 Płock

3. Maciej Alfut              47,88    Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY II

 

1. Jakub Wyborski     25,85      Gim.nr 8 Płock

2. Kamil Tłusty          30,97      Gim.Miej.Sierpc

3. Mateusz Ręplewicz 38,78      Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM KLASY III

 

1. Oliwier Grzywacz         32.57      Gim.nr 8 Płock

2. Łukasz Cichy               41,56      Gim.Miej.Sierpc

3. Marcin Szewczykowski   49,03     Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY III

 

1. Maciej Skrocki         26,79      Gim.nr 8 Plock

2. Mateusz Frej           31,70      Gim.Miej.sierpc

3. Mateusz Kościelski   36,00      Gim.Leonium Sierpc

 

SZTAFETA 6 X 25 M STYLEM DOWOLNYM

 

1. GIM.NR 8 PLOCK       1,23,52

2. GIM.MIEJ.SIERPC       1,38,10

3. GIM.LEONIUM SIERPC 1,50,07

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ

 

1. GIMNAZJUM NR 8 PLOCK          4,34,96

2. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC   5,32,44

3. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC   6,14,91

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Katalog SEO
691350 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie