POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W SIERPCU
 
  STRONA GŁOWNAMarzec 23 2017 15:06:28 
 
Nawigacja
STRONA GŁOWNA
O NAS
KALENDARZ ZAWODÓW
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
LEKKA ATLETYKA
CZWÓRBÓJ LA
PIŁKA NOŻNA
PIŁKA KOSZYKOWA
PIŁKA RĘCZNA
PIŁKA SIATKOWA
PŁYWANIE
BADMINTON
RINGO
TENIS STOŁOWY
TURNIEJADA KLAS I - III
WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ
REGULAMINY
GALERIA
ARCHIWUM

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 31
Najnowszy Użytkownik: meerzes
Witamy
Witaj na nowej stronie
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT - GIMNAZJA

               XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                           FINAŁ POWIATOWEJ GIMNAZJADY

              PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT - GOZDOWO   22.03.2017


Gimnazjum w Gozdowie gościło uczestniczki finału powiatowego w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych .Na zawody przyjechało siedem szkół ,ktore podzielono na dwie grupy;w grupach grano systemem " każdy z każdym " ,do dwóch wygranych setów , do 15 w każdym .Zawody przyniosły wielką niespodziankę w postaci zwycięstwa dziewcząt z Gimnazjum ze Szczutowa , na które przed zawodami nikt nie stawiał w roli faworyta. Zawodniczki ze Szczutowa zdobyły w pełni zasłużenie złote medale i będa reprezentowac nasz powiat na zawodach rejonowych.Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GRUPA I

 

GIM.MIEJ. SIERPC - GIM.GOZDOWO  1:2/ 14:16 , 15:13 , 4:11 /

GIM.MOCHOWO - GIM.ZAWIDZ         2:0 / 15:13, 15:8/

GIM.MIEJ.SIERPC - GIM.MOCHOWO    0:2 / 9:15 , 11:15 /

GIM.GOZDOWO - GIM.ZAWIDZ          2:1 / 10:15 , 15:6,11:8/

GIM.MIEJ.SIERPC - GIM.ZAWIDZ        0:2 / 10:15,11:15 /

GIM.GOZDOWO-GIM.MOCHOWO        2:1 / 15:10, 14:16 , 11:8 /

 

TABELA GRUPY I

 

1. GIM.GOZDOWO         6 pkt    6:3 st.setów

2. GIM.MOCHOWO         4         5:2

3. GIM.ZAWIDZ             2         3:4

4. GIM.MIEJ.SIERPC        0        1:6  

 

GRUPA II

 

GIM.LEONIUM - GIM.SUSK          2:1 / 8:15, 15:6 ,11:8 / 

GIM.SZCZUTOWO -GIMLEONIUM 2:0 / 17:15, 17:15/

GIM.SUSK -GIM.SZCZUTOWO      2:0 /!6:14 , 16:14/

 

TABELA GRUPY II

 

1. GIM.SUSK             2 pkt       3:3

2. GIM.SZCZUTOWO  2             2:2

3. GIM.LEONIUM       2             2:3

 

PÓŁFINAŁY

 

GIM.SZCZUTOWO- GIM.GOZDOWO    2:1 / 9:15, 16:14, 11:7 /

GIM.MOCHOWO - GIM.SUSK              2:1 / 3:15, 15:5 ,11:5 /

 

MECZ O III MIEJSCE

 

GIM.SUSK - GIM.GOZDOWO    2:0 / 15:8,15:5 /

 

MECZ O I MIEJSCE

 

GIM.SZCZUTOWO - GIM.MOCHOWO     2:0 / 15:9, 15:12 /

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. GIMNAZJUM SZCZUTOWO

2. GIMNAZJUM MOCHOWO

3. GIMNAZJUM SUSK

4. GIMNAZJUM GOZDOWO

5. GIMNAZJUM ZAWIDZ

6. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC

7. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC

 

GIM.SZCZUTOWO - Julia Paw , Patrycja Czerepak , Klaudia Bielska , Wiktoria Sosnowska , Ewa Gąsiorowska , Patrycja Szulecka , Dominika Mazurowska -opiekun pani Agnieszka Szablewska.

 

 

 

 

 

 

 

g

 

 

PILKA SIATKOWA CHŁOPCÓW - GIMNAZJA

                            XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                         FINAŁ POWIATOWEJ GIMNAZJADY

                       PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW - ZAWIDZ 20.03.2017

 

Siedem szkół przyjechało do Zawidza na finał powiatowy w piłce siatkowej chłopców .Podzielono je drogą losowania na dwie grupy w których grano każdy z każdym ,w secie do 21 punktów.Dwie pierwsze drużyny z grupy kwalifikowały sie do półfinałów.Zwycięzcy półfinałów rozegrali mecz o pierwsze miejsce a pokonani o trzecie miejsce.Zawody sypnęły niespodziankami;faworyzowane Gimnazjum z Gozdowa przegrywa mecz finałowy z Suskiem 2:1.Niedoceniane Gimnazjum Miejskie z Sierpca wychodzi niespodziewanie z grupy oraz wygrywa mecz o brązowy medal z faworytami z Rościszewa.

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GRUPA I

 

GIM.SUSK - GIM.ZAWIDZ   2:0 /21:12,21:11/

GIM.MIEJ.SIERPC - GIM.LEONIUM  2:0 / 21:16, 21:15 /

GIM.SUSK - GIM.MIEJ SIERPC 2:0 / 21:11,21:5 /

GIM.ZAWIDZ - GIM.LEONIUM 2:1 / 21:14 , 22:24,15:12/

GIM.SUK - GIM.LEONIUM       2:0 / 21:12,21:14/

GIM.MIEJ.SIERPC-GIM.ZAWIDZ 2:0 / 21:17, 21:9 /

 

TABELA GRUPY I

 

1. GIM.SUSK                 6        6:0

2 .GIM.MIEJ.SIERPC       4        4:2

3. GIM.ZAWIDZ             2        2:5

4. GIM.LEONIUM            0        1:6

 

GRUPA II

 

GIM.GOZDOWO- GIM.SZCZUTOWO    2:0 / 21:9,21:7 /

GIM.ROŚCISZEWO - GIM.SZCZUTOWO 2:0 / 21:8,21:15 /

GIM.GOZDOWO-GIM.ROŚCISZEWO     2:0  / 21:13, 24:22 /

 

TABELA GRUPY II

 

1.GIM.GOZDOWO          4       4:0

2.GIM.ROŚCISZEWO      2        2:2

3.GIM.SZCZUTOWO       0        0:4

 

PÓŁFINAŁY

 

GIM.SUSK-GIM.ROŚCISZEWO    2:0 / 21:19,21:13/

GIMGOZDOWO - GIM.MIEJ.SIERPC 2:0 / 21:18,21:9 /

 

MECZ O III MIEJSCE

 

GIM.MIEJ.SIERPC - GIM.ROŚCISZEWO   2:1 /21:19,16:21,15:9/

 

MECZ O I MIEJSCE

 

GIM.SUSK - GIM.GOZDOWO    2:1 / 21:10,12:21, 15:13 /

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. GIMNAZJUM SUSK

2. GIMNAZJUM GOZDOWO

3. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC

4. GIMNAZJUM ROŚCISZEWO

5. GIMNAZJUM ZAWIDZ

6. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC

7. GIMNAZJUM SZCZUTOWO

 

GIM.SUSK- Mateusz Mikucki , Sebastian Lisicki , Grzegorz Pruszkowski ,Piotr Ossowski , Marcin Wochowski ,Krystian Nowakowski , Jakub Ossowski , Krystian Kipich , Marek Paciuszkiewicz ,Adam Gadziński , Jakub Wasiołek , Łukasz Nowakowski - opiekun pan Marek Czermiński.

KOMUNIKAT

                                                 KOMUNIKAT!

 UWAGA SZKOŁY PODSTAWOWE,ZMIANY TERMINÓW ZAWODÓW

 

MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT -28.03.2017 - GOLESZYN

CZTERY OGNIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW-05.04.2017 - MOCHOWO

mini piłka ręczna dziewcząt

             XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                     FINAŁ POWIATOWY

        MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT - BORKOWO 16.04.2017

 


Pięć szkół systemem " każdy z każdym " 2x8 minut,rozegrało finał powiatowy w mini piłce ręcznej dziewcząt.Zawody odbyły się na hali sportowej w Borkowie w obecności pani dyrektor Marii Trzcińskiej.Najlepszą drużynę miała Szkoła Podstawowa w Zawidzu ;dziewczęta z tej szkoły wygrały przekonywująco wszystkie mecze,zdobyły złote medale i uzyskały awans na zawody rejonowe.Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

SP ZAWIDZ - SP GOLESZYN         15:0

SP NR 2 SIERPC - SP NR 3 SIERPC  5:3

SP GOLESZYN - SP BORKOWO       7:0

SP ZAWIDZ - SP NR 2 SIERPC       10:1

SP NR 3 SIERPC - SP BORKOWO     5:0

SP NR 2 SIERPC - SP GOLESZYN     3:2

SP ZAWIDZ - SP NR 3 SIERPC       10:1

SP NR 2 SIERPC - SP BORKOWO      9:1

SP NR 3 SIERPC - SP GOLESZYN      3:0

SP ZAWIDZ - SP BORKOWO           10:1

 

KLASYFKIACJA KOŃCOWA

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWIDZ         8 pkt     45:3 st.bramek

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC   6          18:16

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC    4         12:15

4. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN       2          9:21

5. SZKOŁA PODSTAWOWA BORKOWO       0          2:31

 

SP ZAWIDZ - Dominika Żuchińska , Brygida Wierzchowska , Kinga Siecińska ,Natalia Piłat , Zuzia Denkiewicz , Emilia Każmierczak , Martyna Ciarcińska ,Wiktoria Kalinowska ,Weronika Ruszkowalska , Oliwia Lewińska , Weronika Kuczborska , Karolina Głodowska , Alina Ochocka , Alicja Każmierczak - opiekun pan Leszek Rogowski.

pilka rećzna dziewcząt

          XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                        FINAŁ POWIATOWEJ GIMNAZJADY

             PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT - ZAWIDZ 14.03.2017

 

Gimnazjum w Zawidzu gościło cztery szkoły ,które rozegrały finał powiatowy w piłce ręcznej dziewcząt. Grano systemem " każdy z każdym" , 2x12 minut .Bezapelacyjne zwycięstwo w zawodach odniosły dziewczęta z Zawidza ,które wygrały wszystkie mecze,zdobyły złote medale i zakwalifikowały sie na zawody rejonowe.Gratulujemy! Nagrody /puchary , medale i dyplomy / wręczała szkołom , pani dyrektor Gimnazjum w Zawidzu Krystyna Siwiec.

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GIM.LEONIUM SIERPC - GIM.SZCZUTOWO  13:7

GIM.ZAWIDZ - GIM.MIEJSKIE SIERPC         14:6

GIM.LEONIUM SIERPC - GIM.MIEJ.SIERPC     8:7

GIM.ZAWIDZ -GIM.SZCZUTOWO               11:4

GIM.ZAWIDZ-GIM.LEONIUM SIERPC           21:5

GIM.MIEJ.SIERPC -GIM.SZCZUTOWO           8:6

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1.GIMNAZJUM ZAWIDZ                 6 pkt      46:15 st.bramek

2. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC    4           26:35

3. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC    2           21:28

4. GIMNAZJUM SZCZUTOWO         0           17:33

 

GIM.ZAWIDZ - Zofia Żurawska , Julia Wójciak , Dominika Detner , Ewa Grabowska , Amelia Łukaszewska , Kasia Spiek , Wiktoria Kamińska , Kinga Piatrzykowska , Izabela Czyżyk , Oliwia Lewicka - opiekun pan Daniel Liszewski.

PILKA KOSZYKOWA DZIECZĄT - SPG

                                              FINAŁ POWIATOWEJ LICEALIADY

                                       PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT

                                               SIERPC 10.03.2017

   Na hali sportowej im.Lecha Żmijewskiego w Sierpcu rozegrano finał powiatowy  w piłce koszykowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych .Na starcie stanęło pięć szkół .Grano systemem " każdy z każdym " 2x10 minut .Zdecydowane zwycięstwo odniosły dziewczęta z LO Sierpc ,podopieczne pani Aleksandry Listkowskiej, które wygrały wszystkie mecze i zdobyły złote medale .Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

LO SIERPC - ZS NR 1 SIERPC         22:8

ZS NR 2 SIERPC -  LO PUL SIERPC  15:0

ZSS  ZAWIDZ - ZS NR 1 SIERPC     11:8

LO SIERPC - LO PUL SIERPC          22:4

ZSS ZAWIDZ - LO PUL SIERPC       15:10

LO SIERPC - ZS NR 2 SIERPC         27:12

ZSS ZAWIDZ- LO SIERPC               6:21   

ZS NR 1 SIERPC - ZS NR 2 SIERPC  19:12

LO PUL SIERPC - ZS NR 1 SIERPC    3:22

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIERPC   8 pkt 82:30  st.koszy

2. ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH ZAWIDZ  6     40:39

3. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 SIERPC                4       57:47

4. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 SIERPC                2       39:56

5.I LO PUL SIERPC                                 0       14:74

 

LO SIERPC - Ola Peszyńska , Patrycja Kopczyńska , Ada Pesta , Zuzia Wysocka , Agnieszka Ziółkowska , Kasia Chmielwska , Karolina Kłobukowska , Maja Peszyńska , Alicja Laskowska , Asia Szymańska - opiekun pani Aleksandra Listkowska .            

najbliższe zawody

                                              NAJBLIŻSZE ZAWODY

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

16.03.2017-MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT -BORKOWO

24.03.2017-MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZXĄT - GOLESZYN

27.03.2017-CZTERY OGNIE DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY-MOCHOWO

31.03.2017- MINI PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW -SIERPC SP NR 2

 

GIMNAZJA

 

-14.03.2017-PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT-ZAWIDZ

-20.03.2017-PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW - ZAWIDZ

-22.03.2017-PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT - GOZDOWO

-23.03.2017 - PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - SIERPC SP NR 2

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

10.03.2017 -PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT-LO SIERPC

29.03.2017 - PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW - ZS NR 1 SIERPC

30.03.2017 - PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW - LO SIERPC

 

 

 

WSPOLZAWODNICTWO GIMNAZJÓW 09.02.2017

       POWIATOWE WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE GIMNAZJÓW

                                       SIERPC 09.02.2017

-po halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców

-po badmintonie dziewcząt i chłopców                                                   

 

1.GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC        181 pkt

2. GIMNAZJUM SZCZUTOWO                157

3. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC        133

4. GIMNAZJUM BORKOWO                      95

5. GIMNAZJUM ZAWIDZ                           90

6.GIMNAZJUM SUSK                                 70

7.GIMNAZJUM ROŚCISZEWO                  65

8.GIMNAZJUM MOCHOWO                      44

9.GIMNAZJUM GÓJSK                               38

10.GIMNAZJUM GOZDOWO                     29

                                              

powiatowe współzawodnictwo sportowe szkól podstawowych 0-09.02.201

                POWIATOWE WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE

                             SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

                                  SIERPC 09.02.2017

-po zawodach  w halowej pilce nożnej dziewcząt i chłopców

-po zawodach w badmintonie dziewcząt i chłopców

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC        178 pkt

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC         141

3. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN             129

4. SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZUTOWO           89

5. SZKOŁA PODSTAWOWA GÓJSK                      70

6. SZKOŁA PODSTAWOWA LIGOWO                   52

7. SZKOŁA PODSTAWOWA BORKOWO               39

8.SZKOŁA PODSTAWOWA ROŚCISZEWO           35

9.SZKOŁA PODSTAWOWA SUDRAGI                   30

10. SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWIDZ                  26

11.SZKOŁA PODSTAWOWA JEŻEWO                   24

12. SZKOŁA PODSTAWOWA MOCHOWO             23

13.SZKOŁA PODSTAWOWA PRYWATNA             17

14.SZKOŁA PODSTAWOWA BOŻEWO                  15

15.SZKOŁA PODSTAWOWA BLEDZEWO              14

16.SZKOŁA PODSTAWOWA GRĄBIEC                    8

17.SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPIA                      2

18.SZKOŁA PODSTAWOWA ŁUKOMIE                  1

19.SZKOŁA PODSTAWOWA LELICE                      1

badminton druzynowy szkól podstawowych

                    POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

            BADMINTON DRUŻYNOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

                                     SIERPC 09.02.2017

 

  Cztery szkoły rozegrały finał powiatowy w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych .W konkurencji dziewcząt bezkonkurencyjna była Szkoła Podstawowa nr 2 z Sierpca ,która wygrywając wszytkie mecze po 3:0 zdobyła złote medale.Gratulujemy! W konkurencji chłopców w walce o złote medale spotkali się Szkoła Podstawowa z Goleszyna oraz Szkoła Podstawowa nr 3 z Sierpca .Po pasjonującym meczu zwyciężyli ci pierwsi 3:2 .Najlepszym zawodnikiem zawodów był Adam Lisicki z Goleszyna.Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

DZIEWCZĘTA

SP GOLESZYN - SP SUDRAGI II     3:0

SP NR 3 SIERPC - SP SUDRAGI I   3:0

SP NR 2 SIERPC -SP NR 3 SIERPC 3:0

SP SUDRAGI I - SP GOLESZYN      3:0

SP SUDRAGI I - SP SUDRAGI II     3:1

SP NR 3 SIERPC -SP SUDRAGI II   3:0

SP NR 2 SIERPC - SP SUDRAGI I    3:0

SP NR 3 SIERPC - SP GOLESZYN    3:0

SP GOLESZYN - SP NR 3 SIERPC    0:3

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC      8      12:0

Zuzanna Dul , Julia Tybuszewska

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC       6       9:3

Maja Kilanowska , Julia Bogdańska

3. SZKOŁA PODSTAWOWA SUDRAGI I           4       6:7

Oliwia Kuligowska ,Dominika Olszewska

4. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN            2       3:9

Daria Szubka , Kamila Kucińska

5. SZKOŁA PODSTAWOWA SUDRAGI II          0      1:12

Andżelika Jaglińska , Michalina Topolewska

 

CHŁOPCY

 

SP NR 3 SIERPC - SP SUDRAGI       3:0

SP SUDRAGI - SP GOLESZYN          1:3

SP GOLESZYN - SP NR 3 SIERPC     3:2

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN         4       6:3

Adam Lisicki , Adrian Jarzyński

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC      2       5:3

Kajetan Żmijewski , Bartosz Joniak

3. SZKOŁA PODSTAWOWA SUDRAGI            0        1:6

Damian Wiączek , Michał Kozłowski

 

 

badminton druzynowy

                  POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

          BADMINITON DRUŻYNOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

                                       SIERPC 07.02.2017

Na hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu rozegrano final powiatowy w druzynowym badmintonie dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.Były to pierwsze zawody gimnazjów w tej dyscyplinie sportu.Na starcie stanęły cztery szkoły.Grano systemem " każdy z każdym".Wiele emocji dostarczył mecz chłopców o pierwsze miejsce między Gimnazjum z Suska i Gimnazjum Leonium z Sierpca.Wygrali ci pierwsi ale mecz był bardzo zacięty i dostarczył wiele emocji.

 

WYNIKI ZAWODÓW

TURNIEJ DZIEWCZĄT

GIM.SUSK - GIM.SZCZUTOWO      3:0

GM.SIERPC -GIM.LEONIUM           0:3

GIM.SUSK- GM.SIERPC                 3:0

GIM.LEONIUM -GIM.SZCZUTOWO  3:0

GIM.SUSK-GIM.LEONIUM              2:3

GIM.SZCZUTOWO-GM.SIERPC       3:0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1.GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC       6       9:2

    Malwina Mikołajczuk,Karolina Zielińska

2. GIMNAZJUM SUSK                             4       8:3

Wiktoria Ciężkowska,Sylwia Topolewska ,Magda Dramińska

3. GIMNAZJUM SZCZUTOWO                2       3:6

Klaudia Bielska , Patrycja Czerepak

4. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC        0       0:9

Karolina Białek , Kasia Krajewska

 

TURNIEJ CHŁOPCÓW


GIM.SUSK - GIM.SZCZUTOWO     3:0

GM.SIERPC - GIM.LEONIUM         0:3

GM.SIERPC - GIM.SUSK               0:3

GIM.LEONIUM -GIM.SZCZUTOWO 3:0

GIM.SUSK -GIM.LEONIUM            3:0

GM.SIERPC-GIM.SZCZUTOWO      3:1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. GIMNAZJUM SUSK                         6          9:0

Sebastian Lisicki,Mateusz Mikucki,Igor Kurkiewicz

2.GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC     4          6:3

Michał Krawczyński,Mateusz Kamiński

3. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC     2         3:7

Mateusz Mazurowski,Dawid Kępiński

4. GIMNAZJUM SZCZUTOWO              0         1:9

Kamil Michalski ,Mateusz Lazarowski

 

Strona 1 z 22 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Katalog SEO
506332 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie