POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W SIERPCU
 
  STRONA GŁOWNALuty 24 2017 15:55:42 
 
Nawigacja
STRONA GŁOWNA
O NAS
KALENDARZ ZAWODÓW
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
LEKKA ATLETYKA
CZWÓRBÓJ LA
PIŁKA NOŻNA
PIŁKA KOSZYKOWA
PIŁKA RĘCZNA
PIŁKA SIATKOWA
PŁYWANIE
BADMINTON
RINGO
TENIS STOŁOWY
TURNIEJADA KLAS I - III
WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ
REGULAMINY
GALERIA
ARCHIWUM

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 31
Najnowszy Użytkownik: meerzes
Witamy
Witaj na nowej stronie
najbliższe zawody

                                              NAJBLIŻSZE ZAWODY

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

16.03.2017-MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT -BORKOWO

24.03.2017-MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZXĄT - GOLESZYN

27.03.2017-CZTERY OGNIE DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY-MOCHOWO

31.03.2017- MINI PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW -SIERPC SP NR 2

 

GIMNAZJA

 

-14.03.2017-PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT-ZAWIDZ

-20.03.2017-PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW - ZAWIDZ

-22.03.2017-PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT - GOZDOWO

-23.03.2017 - PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - SIERPC SP NR 2

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

10.03.2017 -PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT-LO SIERPC

29.03.2017 - PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW - ZS NR 1 SIERPC

30.03.2017 - PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW - LO SIERPC

 

 

 

WSPOLZAWODNICTWO GIMNAZJÓW 09.02.2017

       POWIATOWE WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE GIMNAZJÓW

                                       SIERPC 09.02.2017

-po halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców

-po badmintonie dziewcząt i chłopców                                                   

 

1.GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC        181 pkt

2. GIMNAZJUM SZCZUTOWO                157

3. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC        133

4. GIMNAZJUM BORKOWO                      95

5. GIMNAZJUM ZAWIDZ                           90

6.GIMNAZJUM SUSK                                 70

7.GIMNAZJUM ROŚCISZEWO                  65

8.GIMNAZJUM MOCHOWO                      44

9.GIMNAZJUM GÓJSK                               38

10.GIMNAZJUM GOZDOWO                     29

                                              

powiatowe współzawodnictwo sportowe szkól podstawowych 0-09.02.201

                POWIATOWE WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE

                             SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

                                  SIERPC 09.02.2017

-po zawodach  w halowej pilce nożnej dziewcząt i chłopców

-po zawodach w badmintonie dziewcząt i chłopców

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC        178 pkt

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC         141

3. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN             129

4. SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZUTOWO           89

5. SZKOŁA PODSTAWOWA GÓJSK                      70

6. SZKOŁA PODSTAWOWA LIGOWO                   52

7. SZKOŁA PODSTAWOWA BORKOWO               39

8.SZKOŁA PODSTAWOWA ROŚCISZEWO           35

9.SZKOŁA PODSTAWOWA SUDRAGI                   30

10. SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWIDZ                  26

11.SZKOŁA PODSTAWOWA JEŻEWO                   24

12. SZKOŁA PODSTAWOWA MOCHOWO             23

13.SZKOŁA PODSTAWOWA PRYWATNA             17

14.SZKOŁA PODSTAWOWA BOŻEWO                  15

15.SZKOŁA PODSTAWOWA BLEDZEWO              14

16.SZKOŁA PODSTAWOWA GRĄBIEC                    8

17.SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPIA                      2

18.SZKOŁA PODSTAWOWA ŁUKOMIE                  1

19.SZKOŁA PODSTAWOWA LELICE                      1

badminton druzynowy szkól podstawowych

                    POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

            BADMINTON DRUŻYNOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

                                     SIERPC 09.02.2017

 

  Cztery szkoły rozegrały finał powiatowy w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych .W konkurencji dziewcząt bezkonkurencyjna była Szkoła Podstawowa nr 2 z Sierpca ,która wygrywając wszytkie mecze po 3:0 zdobyła złote medale.Gratulujemy! W konkurencji chłopców w walce o złote medale spotkali się Szkoła Podstawowa z Goleszyna oraz Szkoła Podstawowa nr 3 z Sierpca .Po pasjonującym meczu zwyciężyli ci pierwsi 3:2 .Najlepszym zawodnikiem zawodów był Adam Lisicki z Goleszyna.Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

DZIEWCZĘTA

SP GOLESZYN - SP SUDRAGI II     3:0

SP NR 3 SIERPC - SP SUDRAGI I   3:0

SP NR 2 SIERPC -SP NR 3 SIERPC 3:0

SP SUDRAGI I - SP GOLESZYN      3:0

SP SUDRAGI I - SP SUDRAGI II     3:1

SP NR 3 SIERPC -SP SUDRAGI II   3:0

SP NR 2 SIERPC - SP SUDRAGI I    3:0

SP NR 3 SIERPC - SP GOLESZYN    3:0

SP GOLESZYN - SP NR 3 SIERPC    0:3

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC      8      12:0

Zuzanna Dul , Julia Tybuszewska

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC       6       9:3

Maja Kilanowska , Julia Bogdańska

3. SZKOŁA PODSTAWOWA SUDRAGI I           4       6:7

Oliwia Kuligowska ,Dominika Olszewska

4. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN            2       3:9

Daria Szubka , Kamila Kucińska

5. SZKOŁA PODSTAWOWA SUDRAGI II          0      1:12

Andżelika Jaglińska , Michalina Topolewska

 

CHŁOPCY

 

SP NR 3 SIERPC - SP SUDRAGI       3:0

SP SUDRAGI - SP GOLESZYN          1:3

SP GOLESZYN - SP NR 3 SIERPC     3:2

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN         4       6:3

Adam Lisicki , Adrian Jarzyński

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC      2       5:3

Kajetan Żmijewski , Bartosz Joniak

3. SZKOŁA PODSTAWOWA SUDRAGI            0        1:6

Damian Wiączek , Michał Kozłowski

 

 

badminton druzynowy

                  POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

          BADMINITON DRUŻYNOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

                                       SIERPC 07.02.2017

Na hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu rozegrano final powiatowy w druzynowym badmintonie dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.Były to pierwsze zawody gimnazjów w tej dyscyplinie sportu.Na starcie stanęły cztery szkoły.Grano systemem " każdy z każdym".Wiele emocji dostarczył mecz chłopców o pierwsze miejsce między Gimnazjum z Suska i Gimnazjum Leonium z Sierpca.Wygrali ci pierwsi ale mecz był bardzo zacięty i dostarczył wiele emocji.

 

WYNIKI ZAWODÓW

TURNIEJ DZIEWCZĄT

GIM.SUSK - GIM.SZCZUTOWO      3:0

GM.SIERPC -GIM.LEONIUM           0:3

GIM.SUSK- GM.SIERPC                 3:0

GIM.LEONIUM -GIM.SZCZUTOWO  3:0

GIM.SUSK-GIM.LEONIUM              2:3

GIM.SZCZUTOWO-GM.SIERPC       3:0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1.GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC       6       9:2

    Malwina Mikołajczuk,Karolina Zielińska

2. GIMNAZJUM SUSK                             4       8:3

Wiktoria Ciężkowska,Sylwia Topolewska ,Magda Dramińska

3. GIMNAZJUM SZCZUTOWO                2       3:6

Klaudia Bielska , Patrycja Czerepak

4. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC        0       0:9

Karolina Białek , Kasia Krajewska

 

TURNIEJ CHŁOPCÓW


GIM.SUSK - GIM.SZCZUTOWO     3:0

GM.SIERPC - GIM.LEONIUM         0:3

GM.SIERPC - GIM.SUSK               0:3

GIM.LEONIUM -GIM.SZCZUTOWO 3:0

GIM.SUSK -GIM.LEONIUM            3:0

GM.SIERPC-GIM.SZCZUTOWO      3:1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. GIMNAZJUM SUSK                         6          9:0

Sebastian Lisicki,Mateusz Mikucki,Igor Kurkiewicz

2.GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC     4          6:3

Michał Krawczyński,Mateusz Kamiński

3. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC     2         3:7

Mateusz Mazurowski,Dawid Kępiński

4. GIMNAZJUM SZCZUTOWO              0         1:9

Kamil Michalski ,Mateusz Lazarowski

 

TERMINARZ ZAWODÓW POWIATOWYCH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

                 NOWY HARMONOGRAM ZAWODÓW POWIATOWYCH

                                    SZKOŁY PODSTAWOWE   

 

1. MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT  -16.03.2017  -BORKOWO

2. MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT -24.03.2017-GOLESZYN   

3. CZTERY OGNIE DZIEWCZĄT I CHLOPCÓW-27.03.2017-MOCHOWO

5. MINI PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW -31.03.2017 - SIERPC SP NR 2

6. MINI PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - 07.04.2017 - SIERPC SP NR 2   

7. MINI PIŁKA NOZNA DZIEWCZĄT - 27.04.2017 - MOCHOWO

8.CZWÓRBÓJ LA DZIEW+CHŁOP. -09.05.2017 -SIERPC STADION

9. MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW -11.05.2017 -SIERPC - SP NR 3

10.MEMORIAŁ R.BRAMCZEWSKIEGO -19.05.2017 - SIERPC - STADION

11.TURNIEJADA KLAS I - III    24.05.2017 - SIERPC - SP NR 2

 

WSZYSTKIE ZAWODY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ O GODZ.9,30

 

 

          NOWY HARMONOGRAM ZAWODÓW POWIATOWYCH

                                          GIMNAZJA

 

1. PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT -14.03.2017 - ZAWIDZ

2. PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW -20.03.2017 -ZAWIDZ

3. PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT -22.03.2017 -GOZDOWO

4. PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - 23.03.2017 -SIERPC NR 2

5. PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW -24.04.2017 - MOCHOWO

6. PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT -28.04.2017 - MOCHOWO

7. MEMORIAŁ R.BRAMCZEWSKIEGO -19.05.2017 - SIERPC -STADION

8. RINGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW -12.05.2017-BORKOWO

 

WSZYSTKIE ZAWODY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ O GODZ.9,30.

komunikat

                                                KOMUNIKAT !!!

 

W związku z wyjazdem szkół na zimowiska , nieaktualne stają sie harmonogramy powiatowych zawodów sportowych dla szkół podstawowych i gimnazjów.Nie ulegają zmianie terminy ,godziny i miejsca zawodów międzypowiatowych.Harmonogram dla szkół ponadgimnazjalnych pozostaje bez zmian .

 

                                                                   Stanisław Urbanowicz

                                                                        tel. 530 405 743

POWIATOWA GIMNAZJADA HALOWA PILKA NOZNA CHŁOPCÓW

                               FINAŁ POWIATOWEJ GIMNAZJADY

          XIX MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

    HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW - MOCHOWO-26.01.2017

Osiem szkół wystartowało w finale powiatowym halowej piłki nożnej chłopców .Najpierw grano w grupach a póżniej półfinały i mecze o miejsca , które rozstrzygnięte zostały po rzutach karnych. Bezkonkurencyjni okazali sie uczniowie z Gimnazjum w Borkowie ;wygrywając wszystkie mecze , zdobyli złote medale .Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GRUPA I

 

G.SZCZUTOWO-GM.SIERPC    1:0

G.BORKOWO - G.ZAWIDZ      3:0

GM.SIERPC - G.BORKOWO      0:0

G.ZAWIDZ-G.SZCZUTOWO     1:7

GM.SIERPC - G.ZAWIDZ         2:0

G.BORKOWO-G.SZCZUTOWO  2:1

 

TABELA GRUPY I

 

1. G.BORKOWO         7 pkt       6:1 bramki

2. G.SZCZUTOWO      6            9:3

3. GM.SIERPC            4            2:1

4. G.ZAWIDZ             0           1:12

 

Awans do półfinału G.BORKOWO i G.SZCZUTOWO

 

GRUPA II

 

G.ROŚCISZEWO - G.LEONIUM      2:1

G.MOCHOWO - G.SUSK               2:1

G.ROSCISZEWO - G.MOCHOWO    3:1

G.LEONIUM - G.SUSK                  1:0

G.ROŚCISZEWO -G.SUSK             2:0

G.MOCHOWO - G.LEONIUM          2:1

 

TABELA GRUPY II

 

1. G.ROSCISZEWO        9      7:2

2. G.MOCHOWO            6      5:5

3. G.LEONIUM              3      3:4

4. G.SUSK                    0      1:5

 

Awans do półfinałów G.ROŚCISZEWO i G.MOCHOWO

 

PÓŁFINAŁY

 

G.BORKOWO - G.MOCHOWO         0:0 KARNE  4:3

G.SZCZUTOWO- G.ROŚCISZEWO   2:2  KARNE  3:1

 

MECZ O III MIEJSCE

 

G.ROŚCISZEWO - G.MOCHOWO   1:1 KARNE  1:0

 

MECZ O I MIEJSCE

 

G.BORKOWO - G.SZCZUTOWO  2:1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. GIMNAZJUM BORKOWO

2. GIMNAZJUM SZCZUTOWO

3. GIMNAZJUM ROŚCISZEWO

4. GIMNAZJUM MOCHOWO

5. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC

6. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC

7. GIMNAZJUM SUSK

8. GIMNAZJUM ZAWIDZ

 

GIM.BORKOWO - Pochos Postolokian , Krystian Kamiński , Patryk Olszewski , Adrian Pawlak , Mariusz Cupała , Krzysztof Sosiński , Maciek Kołodziejski , Radek Okalewski , Patryk Kurowski , Jakub Skrobiński - opiekun pan Tomasz Zieliński.

POWIATOWA GIMNAZJADA HALOWA PIŁKA NOZNA DZIEWCZĄT

                                               FINAŁ POWIATOWY

            XIX MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                  HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT - GIMNAZJA

                                   SZCZUTOWO 23.01.2017

W finale powiatowej gimnazjady udział wzięło osiem szkół.Drogą losowania podzielono je na dwie grupy , w których grano systemem " każdy z każdym" ; po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zakwalifikowały się do półfinałów.Zawody były bardzo zacięte , a o zwycięstwie w turnieju zadecydowały rzuty karne.Zwycięsko wyszły z nich gimnazjalistki ze Szczutowa.Gratulujemy! Na zakończenie zawodów przybył pan wójt Andrzej Twardowski , który wręczał drużynom nagrody .

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GRUPA I

 

G.GÓJSK - G.SUSK               2:1

G.SZCZUTOWO-G.LEONIUM   4:0

G.GÓJSK - G.SZCZUTOWO     0:2

G.LEONIUM -  G.SUSK           3:0

G.GÓJSK - G.LEONIUM           2:1

G.SZCZUTOWO- G.SUSK        1:0

 

KOLEJNOŚC W GRUPIE I

 

1. G.SZCZUTOWO      9 pkt     7:0 st.bramek

2. G.GÓJSK                6          4:4

3. G.LEONIUM            3          4:6

4. G.SUSK                  0          1:6


Awans do półfinału G.Szczutowo,G.Gójsk.

 

GRUPA II

 

GM.SIERPC - G.ZAWIDZ        1:1

G.MOCHOWO- G.BORKOWO   1:0

GM.SIERPC -G.MOCHOWO      0:2

G.BORKOWO-G.ZAWIDZ        0:0

GM.SIERPC - G.BORKOWO      0:0

G.MOCHOWO-G.ZAWIDZ        1:0

 

KOLEJNOŚĆ W GRUPIE II

 

1. G.MOCHOWO         9      4:0

2. G.M.SIERPC            2      1:3

3. G.ZAWIDZ              2      1:2

4. G. BORKOWO          2      0:1

 

O drugim miejscu w tej grupie zadecydowała dodatkowa tabelka dla zaintersowanych szkół oraz rzuty karne ,w których zwyciężyło GM.Sierpc.

Awans do półfniału uzyskały G.Mochowo oraz GM.Sierpc

 

PÓŁFINAŁY

 

G.SZCZUTOWO - GM.SIERPC     1:0

G.MOCHOWO- G.GÓJSK   1:1 KARNE 1:0

 

MECZ O III MIEJSCE

 

G.GÓJSK - GM. SIERPC   0:0 KARNE 2:1

 

MECZ O I MIEJSCE

 

G.SZCZUTOWO - G.MOCHOWO   0:0 KARNE 2:1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. GIMNAZJUM SZCZUTOWO

2. GIMNAZJUM MOCHOWO

3. GIMNAZJUM GÓJSK

4. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC

5. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC

6. GIMNAZJUM ZAWIDZ

7. GIMNAZJUM BORKOWO

8. GIMNAZJUM SUSK

 

GIM.SZCZUTOWO- Klaudia Bielska , Patrycja Czerepak , Dominika Mazurowska , Patrycja Szulecka , Wiktoria Sosnowska , Julia Paw , Marta Zelińska , Paula Sadłakowska - opiekunowie panie Bożena Kapuścińska , Maria Szablewska.

halowa piłka nozna chłopców sp

                                              FINAŁ POWIATOWY

      XIX MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

  HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

                                        SIERPC 19.01.2017

Czternaście szkół przyjechało do Sierpca by rozegrać finał powiatowy w halowej piłce nożnej chłopców.Podzielono je na cztery grupy , w których grano systemem " każdy z każdym".Zwycięzca każdej z grup kwalifikował się do półfinału. Przekonywujące zwycięstwo w mistrzostwach odniosła Szkoła Podstawowa z Ligowa ,wygrywając wszystkie mecze.Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GRUPA I

 

SP SZCZUTOWO- SP LELICE          5:0

SP NR 3 SIERPC - SP SŁUPIA         2:0

SP SZCZUTOWO- SP NR 3 SIERPC  2:0

SP SŁUPIA - SP LELICE                 1:0

SP NR 3 SIERPC - SP LELICE          3:0

SP SZCZUTOWO-SP SŁUPIA           3:0

 

KOLEJNOŚĆ W GRUPIE I

 

1. SP SZCZUTOWO       9      10:0

2. SP NR 3 SIERPC        6       5:2

3. SP SŁUPIA               3        1:5

4. SP LELICE                0        0:9

 

GRUPA II

 

SP BORKOWO - SP ŁUKOMIE       3:0

SP NR 2 SIERPC - SP BORKOWO  2:0

SP ŁUKOMIE - SP NR 2 SIERPC     0:1

 

KOLEJNOŚC W GRUPIE II

 

1. SP NR 2 SIERPC      6      3:0

2. SP BORKOWO        3      3:2

3. SP ŁUKOMIE           0      0:4

 

GRUPA III

 

SP ZAWIDZ - SP BOŻEWO     1:0

SP GOLESZYN - SP GÓJSK      1:0

SP ZAWIDZ - SP GOLESZYN    0:0

SP GÓJSK - SP BOŻEWO         0:3

SP ZAWIDZ -SP GÓJSK           0:3

SP BOŻEWO - SP GOLESZYN   1:1

 

KOLEJNOŚC W GRUPIE III

 

1. SP GOLESZYN      5       2:1

2. SP ZAWIDZ         4       1:0

3. SP BOŻEWO        4       4:1

4. SP GÓJSK            3       3:4

 

GRUPA IV

 

SP MOCHOWO- SP LIGOWO      0:2

SZK.PRYWATNA -SP MOCHOWO 0:2

SP LIGOWO-SZK.PRYWATNA     5:0

 

KOLEJNOŚĆ W GRUPIE IV

 

1. SP LIGOWO        6      7:0

2. SP MOCHOWO     3      2:2

3. SZK.PRYWATNA   0      0:7

 

PÓŁFINAŁY

 

SP LIGOWO- SP NR 2 SIERPC       2:1

SP SZCZUTOWO - SP GOLESZYN   4:1

 

MECZ O III MIEJSCE

 

SP NR 2 SIERPC - SP GOLESZYN   2:1

 

MECZ O I MIEJSCE

 

SP LIGOWO- SP SZCZUTOWO  3:0

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

 


1. SZKOŁA PODSTAWOWA LIGOWO

2. SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZUTOWO

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC

4. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN

5. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC

6. SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWIDZ

7. SZKOŁA PODSTAWOWA GÓJSK

8. SZKOŁA PODSTAWOWA BORKOWO

9. SZKOŁA PODSTAWOWA MOCHOWO

10.SZKOŁA PODSTAWOWA BOŻEWO

11. SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPIA

12. SZKOŁA PODSTAWOWA ŁUKOMIE

13. SZKOŁA PODSTAWOWA PRYWATNA SIERPC

14. SZKOŁA PODSTAWOWA LELICE

 

SP LIGOWO- Mateusz Fijałkowski , Adrian  Przybojewski , Karol Dąbrowski ,Jakub Karczewski , Kacper Pączkowski , Damian Tucholski , Dominik Kwiatkowski , Adam Mroczkowski , Adrian Lisicki- opiekun pan Michał Pączkowski.

 

 

halowa piłka nozna dziewcząt sp

                                                     FNAŁ POWIATOWY

            XIX MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

     HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

                                       MOCHOWO  13.01.2017

 

Siedem szkół systemem " każdy z każdym" rozegrało , bardzo zacięty finał powiatowy w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych .Rozstrzygnięcia zapadły w dwóch ostatnich meczach turnieju ;zwycięsko z nich wyszły dziewczęta z Ligowa ,podopieczne pana Michała Pączkowskiego , i to one cieszyły się ze złotych medali.Gratulujemy! Na otwarcie zawodów  oraz na rozdanie nagród dla szkół przybyła  pani dyrektor Szkoły Podstawowej z Mochowa Edyta Gabrychowicz.

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

SP LIGOWO - SP NR 2 SIERPC       0:0

SP MOCHOWO - SP NR 3 SIERPC   9:0

SP BOŻEWO - SP SZCZUTOWO     0:0

SP NR 2 SIERPC -SP MOCHOWO    0:2

SP BOŻEWO - SP NR 3 SIERPC      4:0

SP GÓJSK - SP LIGOWO               0:0

SP BOŻEWO - SP NR 2 SIERPC      0:0

SP MOCHOWO - SP GÓJSK            0:0

SP SZCZUTOWO-SP NR 3 SIERPC  1:1

SP GÓJSK - SP BOŻEWO              0:3

SP LIGOWO - SP MOCHOWO        0:0

SP NR 2 SIERPC-SP SZCZUTOWO  0:0 

 SP LIGOWO - SP BOŻEWO          1:0

SP GÓJSK - SP SZCZUTOWO        2:0

SP NR 2 SIERPC-SPNR 3 SIERPC   2:0

SP LIGOWO - SP SZCZUTOWO     1:0

SP GÓJSK - SP NR 3 SIERPC         1:0

  SP BOŻEWO - SP MOCHOWO      2:1

SP LIGOWO - SP NR 3 SIERPC       1:0

SP SZCZUTOWO-SP MOCHOWO     0:0

SP NR 2 SIERPC - SP GÓJSK          1:0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. SP LIGOWO             12 pkt        3:0 st.bramek

2. SP BOŻEWO             11              9:2

3. SP MOCHOWO           9            12:2

4. SP NR 2 SIERPC        8              3:2

5. SP GÓJSK                   8              3:4

6.SP SZCZUTOWO         6              2:4

7. SP NR 3 SIERPC        1             1:18

 

SP LIGOWO - Martyna Warsicka , Natalia Bombalicka , Oliwia Grodzicka , Natalia Zawadzka , Bernadeta Trzcińska , Weronika Żochowska , Marta Żołnowska - opiekun pan Michał Pączkowski.

Strona 1 z 22 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Katalog SEO
500842 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie