POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W SIERPCU
 
  STRONA GŁOWNAPaździernik 22 2017 02:39:53 
 
Nawigacja
STRONA GŁOWNA
O NAS
KALENDARZ ZAWODÓW
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
LEKKA ATLETYKA
CZWÓRBÓJ LA
PIŁKA NOŻNA
PIŁKA KOSZYKOWA
PIŁKA RĘCZNA
PIŁKA SIATKOWA
PŁYWANIE
BADMINTON
RINGO
TENIS STOŁOWY
TURNIEJADA KLAS I - III
WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ
REGULAMINY
GALERIA
ARCHIWUM

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 37
Najnowszy Użytkownik: prorabAmulK
Witamy
Witaj na nowej stronie
współzawodnictwo ponadpowiatowe gimnazjów za rok szkolny 2016/2017

                              WSPÓŁZAWODNICTWO " PONADPOWIATOWE " GIMNAZJÓW

                                                  ZA ROK SZKOLNY 2016/2017

 

                          za wyniki szkół na zawodach międzypowiatowych i wojewódzkich

 

1. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC            347 pkt

2. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC            150

3. GIMNAZJUM ZAWIDZ                            146

4. GIMNAZJUM BORKOWO                      145

5. GIMNAZJUM MOCHOWO                      74

6. GIMNAZJUM ROŚCISZEWO                  48

7. GIMNAZJUM SUSK                             28

8. GIMNAZJUM SZCZUTOWO                   23

9. GIMNAZJUM GOZDOWO                      16

10.GIMNAZJUM GÓJSK                            7

współzawodnictwo sportowe gimnazjów za rok szkolny 2016/2017

                          POWIATOWE  WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE GIMNAZJÓW

                                                    ZA ROK SZKOLNY 2016/2017

 

                                po rozegraniu wszystkich zawodów ujętych w kalendarzu

 

1. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC             273 pkt

2. GIMNAZJUM SZCZUTOWO                     242

3. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC             213

4. GIMNAZJUM BORKOWO                       144

4. GIMNAZJUM ZAWIDZ                         144

6. GIMNAZJUM SUSK                             111

7. GIMNAZJUM ROŚCISZEWO                   98

8. GIMNAZJUM MOCHOWO                       82

9. GIMNAZJUM GÓJSK                             52

10. GIMNAZJUM GOZDOWO                      41

współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych -ponadpowiatowe

                         WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE "PONADPOWIATOWE"

                                            SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

                                     W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

za wyniki szkół na zawodach międzypowiatowych i wojewódzkich

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC         250 pkt

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC           72

3. SZKOŁA PODSTAWOWA GÓJSK                      58

4. SZKOŁA PODSTAWOWA LIGOWO                    33

5. SZKOŁA PODSTAWOWA ROŚCISZEWO           27

6. SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZUTOWO           26

7. SZKOŁA PODSTAWOWA MOCHOWO              25

7. SZKOŁA PODSTAWOWA BLEDZEWO              25

7. SZKOŁA PODSTAWOWA JEŻEWO                  25

10. SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWIDZ                23

11. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN             19

12.SZKOŁA PODSTAWOWA BORKOWO                7

13. SZKOŁA PODSTAWOWA GOZDOWO              4

powiatowe współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych za rok szkolny 2016/2017

                                  POWIATOWE WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE

                                                  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

                                               ZA ROK SZKOLNY 2016/2017

                        po odbyciu wszystkich zaplanowanych imprez sportowych

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC     331 pkt

2. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN        257

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC     246

4. SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZUTOWO    153

5. SZKOŁA PODSTAWOWA LIGOWO              84

6. SZKOŁA PODSTAWOWA GÓJSK                 70

7. SZKOŁA PODSTAWOWA BORKOWO            69

8. SZKOŁA PODSTAWOWA MOCHOWO           56

9. SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWIDZ               55

10. SZKOŁA PODSTAWOWA ROŚCISZEWO      53

11. SZKOŁA PODSTAWOWA SUDRAGI            40

12. SZKOŁA PODSTAWOWA BOŻEWO            31

13. SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPIA              27

14. SZKOŁA PODSTAWOWA JEŻEWO             24

15. SZKOŁA PODSTAWOWA LELICE               23

16. SZKOŁA PODSTAWOWA GRĄBIEC            22

17. SZKOŁA PODSTAWOWA OSIEK               22

18. SZKOŁA PODSTAWOWA GOZDOWO        20

19.SZKOŁA PODSTAWOWA PRYWATNA         17

20.SZKOŁA PODSTAWOWA BLEDZEWO         14

21.SZKOŁA PODSTAWOWA ŁUKOMIE             1

22. SZKOŁA PODSTAWOWA OSTROWY -nie uczestniczyła w zawodach

XXVI MEMORIAL IM.r.BRAMCZEWSKIEGO

    XXVI MEMORIAŁ LEKKOATLETYCZNY IMIENIEM RYSZARDA BRAMCZEWSKIEGO

                                    SZCZUTOWO -30.05.2017

 


Przy pięknej słonecznej pogodzie rozegrano na stadionie w Szczutowie XXVI memoriał lekkoatletyczny imieniem Ryszarda Bramczewskiego.Na starcie stanęło 18 szkół i około 375 młodych lekkoatletów.Uzyskano wiele bardzo dobrych,rekordowych , wyników. Kolejne zawody lekkoatletyczne rozegrane w naszym powiecie potwierdzają fakt zapotrzebowania na tą przepiekną dyscypline sportu .Na zawody przybyło wielu znamienitych gości ,w osobach ;żona śp Ryszarda pani Barbara Bramczewska ,szwagier pan Aleksander Czarnecki ,olimpijczycy panowie Marian Woronin i Zdzisław Hoffman,były v-ce starosta Grzegorz Korytowski /były członek kadry narodowej pzla/,Starosta Sierpecki pan Jan Laskowski ,v-ce starosta pan Juliusz Gorzkoś ,pani v-ce burmistrz Sierpca Ewa Leszczyńska ,wójt gminy Szczutowo pan Andrzej Twardowski,v-ce przewodniczący Rady Miasta Sierpc pan Dariusz Malanowski ,Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczutowie pani Monika Kordyzon,Dyrektor Gimnazjum w Szczutowie pani Joanna Zalewska oraz Dyrektor MOSiR Sierpc pan Dariusz Jackowski ,który powitał gości.Otwarcie zawodów poprzedziła defilada uczestników która poprowadził sędzia główny zawodów pan Jerzy Listkowski;złożył on meldunek pani Burmistrz.Znicz zapaliła uczennica Gimnazjum W Szczutowie Patrycja Czerepak,a apel olimpijski odczytała Klaudia Bielska;Pan Witold Nawrocki ,wychowanek Ryszarda Bramczewskiego przybliżył jego sylwetkę i rozopczęły sie zmagania sportowe.

 

WYNIKI ZAWODÓW

SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA

BIEG 60 M

 

1. Ola Grabowska          8,78     SP nr 2 Sierpc

2. Natalia Smólczyńska   9,00     SP Szczutowo

3. Maja Wesołowska       9,08     SP nr 2 Sierpc

4. Patrycja Nowakowska 9,20     SP Goleszyn

5. Oliwia Rokicka           9,42      SP Rościszewo

6. Ania Nowakowska      9,50      SP Goleszyn

7. Wiktoria Florkowska   9,57      SP Rościszewo

8. Iza Szablewska         9,66      SP Szczutowo

 

BIEG 300 M

 

1. Martyna Gutfrańska         52,43       SP Szczutowo

2. Ania Szpakowska            53,27       SP nr 2 Sierpc

3. Ola Grabowska               54,13       SP nr 2 Sierpc

4. Patrycja Nowakowska      54,36       SP Goleszyn

5. Natalia Kanigowska         54,56        SP Goleszyn

6. Natalia Kluczyńska          56,49        SP nr 3 Sierpc

7. Martyna Wysocka           57,06        SP Rościszewo

8. Natalia Bonisławska         57,10        SP Rościszewo

 

BIEG 600 M

 

1. Basia Lewandowska       2,05,76       SP nr 2 Sierpc

2. Beata Krasińska            2,07,76       SP Szczutowo

3. Martyna Gutfrańska       2,08,22       SP Szczutowo

4. Kasia Kokoszczyńska     2,12,10        SP nr 2 Sierpc

5. Kinga Wasilewska          2,16,92       SP nr 3 Sierpc

6. Julia Krajnik                 2,17,62        SP Borkowo

7. Natalia Nowakowska      2,21,10       SP Rościszewo

8. Oliwia Krajnik               2,24,36        SP Borkowo

 

SKOK W DAL

 

1. Maja Wesołowska             4,19         SP nr 2 Sierpc

2. Basia Lewandowska          3,85         SP nr 2 Sierpc

3. Oliwia Rokicka                  3,85        SP Rościszewo

4. Wiktoria Florkowska          3,77         SP Rościszewo

5. Natalia Kanigowska           3,67         SP Goleszyn

6. Natalia Smólczyńska         3,64         SP Szczutowo

7. Kamila Kucińska               3,63          SP Goleszyn

8. Zuzia Maciejewska           3,55          SP Grąbiec

 

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

 

1. Ania Nowakowska                34 m       SP Goleszyn

2. Kasia Kokoszczyńska            33,5       SP nr 2 Sierpc

3. Oliwia Nowicka                    32          SP nr 2 Sierpc

4. Kamila Kucińska                   31          SP Goleszyn

5. Dominika Krzywkowska         30,5        SP Grąbiec

6. Amelia Olkowicz                  27,5        SP Grąbiec

7. Dominika Pęcherzewska        27          SP Rościszewo

8. Martyna Wysocka               25           SP Rosciszewo

 

SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY

 

BIEG 60 M

 

1. Bartek Lipowski           7,78          SP nr 2 Sierpc

2. Michał Okoński            8,06          SP nr 2 Sierpc

3. Sebastian Twardowski  8,47          SP Szczutowo

4. Jakub Szpejna            8,54          SP nr 3 Sierpc

5. Mateusz Kowalkowski   8,71          SP Goleszyn  

6. Jakub Grabowski         8,93           SP Grąbiec

7. Kacper Kamiński          9,12           SP nr 3 sierpc

8. Krystian Kurowski        9,19          SP Borkowo

 

BIEG 300 M

 

1. Dominik Szczęsny                   47,20       SP nr 2 Sierpc

2. Oskar Kordyzon                      47,49       SP nr 2 Sierpc

3. Jakub Szpejna                       48,48       SP nr 3 Sierpc

4. Mikołaj Krzywda                     50,79       SP Rościszewo

5. Hubert Bućkowski                   51,72       SP Goleszyn

6. Kacper Ciastek                      51,99       SP Szczutowo

7. Krystian Sowiński                   53,08       SP Szczutowo

8. Szymon Olszewski                  54,43       SP Goleszyn

 

BIEG 1000 M

 

1. Michał Olewnik               3,33,60      SP Szczutowo

2. Jakub Kwiatkowski          3,39,24      SP nr 2 Sierpc

3. Maksymilian Nowicki        3,42,12      SP nr 2 Sierpc

4. Szymon Joniak               3,48,48      SP Borkowo

5. Patryk Kołodziejski          3,52,90      SP Rościszewo

6. Sebastian Twardowski     3,53,37      SP Szczutowo

7. Dawid Babecki               3,59.38      SP Goleszyn

8. Kacper Kamiński             4,29,69      SP nr 3 Sierpc

 

SKOK W DAL

 

1. Bartek Lipowski           5,04 m        SP nr 2 Sierpc

2. Dominik Szczęsny        4,71           SP nr 2 Sierpc

3. Mateusz Motylewski     4,41           SP Szczutowo

4. Mikołaj Krzywda          4,10            SP Rościszewo

5. Bartosz Triebs            4,07            SP nr 3 Sierpc

6. Paweł Bielski              4,01            SP Szczutowo

7. Mateusz Kowalkowski  4,00            SP Goleszyn

8. Szymon Olszewski      3,77             SP Goleszyn

 

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

 

1. Mateusz Motylewski            49 m      SP Szczutowo

2. Damian Staniszewski           48         SP nr 2 Sierpc

3. Krystian Sowiński               47,5       SP Szczutowo

4. Adam Lisicki                      46          SP Goleszyn

5. Mateusz Michalski              40           SP Rościszewo

6. Jakub Jażdżewski               40           SP nr 2 Sierpc

7. Michał Kozłowski                40           SP Sudragi

8. Kamil Lisicki                      39            SP Goleszyn

 

PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC        141 PKT

2. SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZUTOWO         80

3. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN            59

4. SZKOŁA PODSTAWOWA ROŚCISZEWO        41

5. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC         25

6. SZKOŁA PODSTAWOWA GRĄBIEC              11

7. SZKOŁA PODSTAWOWA BORKOWO             9

8. SZKOŁA PODSTAWOWA SUDRAGI               2

 

GIMNAZJA DZIEWCZĘTA

 

BIEG 100 M

 

1. Marlena Wróblewska        13,46      Gim.Rościszewo

2. Patrycja Czerepak           13,63      Gim.Szczutowo

3. Klaudia Bielska                13,64      Gim.Szczutowo

4. Paulina Kowalska             14,34      GM Sierpc

5. Marta Chojnacka             14,58      Gim.Rościszewo

6. Sandra Bogucka              14,73      GM Sierpc

7. Milena Banasiak               14,69      Gim. Leonium

8. Julia Merchel                   15,39      Gim.Borkowo

 

BIEG 300 M

 

1. Klaudia Bielska           48,95      Gim.Szczutowo

2. Milena Banasiak         51,14       Gim.Leonium

3. Aneta Żendarska       52,07       Gim.Leonium

4. Julia Paw                 52,16       Gim.Szczutowo

5. Kasia Głowacka         53,56       GM Sierpc

6. Natalia Sujkowska     54,18        GM Sierpc

7. Monika Mazurowska   58,76        Gim.Rościszewo

 

BIEG 800 M

 

1. Agata Majorkowska          2,55,39       Gim.Borkowo

2. Sandra Bogucka              2,56,50       GM Sierpc

3. Dominika Domagalska        2,58,49       GM Sierpc

4. Agnieszka Szpakowska      3,02,54       Gim.Rościszewo

5. Anata Żendarska             3,07,74       Gim.Leonium

6. Paula Sadłakowska           3,08,81       Gim.Szczutowo

7. Marta Mazurowska           3,12,18       Gim.Rościszewo

8. Marta Zielińska                3,32,18       Gim.Szczutowo

 

SZTAFETA 4X100 M

 

1. Gim.Szczutowo   56,72 -Czerepak.Bielska,Paw,Mazurowska

2. GM.Sierpc          57,34- Kowalska ,Zakrzewska,Strusińska,Bogucka

3. Gim.Rościszewo   59,20-Ossowska,Chojnacka,Wróblewska ,Wróblewska

4. Gim.Borkowo       61,94-Merchel,Sosińska,Majorkowska ,Golis

5. Gim.Leonium       63,19 - Banasiak,Zielińska,Żendarska,Przybyszewska

 

SKOK W DAL

 

1. Marlena Wróblewska       4,57    Gim.Rościszewo

2. Patrycja Czerepak          4,43    Gim.Szczutowo

3. Julia Paw                      4,26    Gim.Szczutowo

4. Karolina Zielińska           4,15     Gim.Leonium

5. Ewelina Strusińska         4,04     GM Sierpc

6. Julia Goleniewska           3,98     Gim.Rościszewo

7. Ola Sosińska                 3,94     Gim.Borkowo

8. Natalia Sypniewska        3,94      GM Sierpc

 

PCHNIĘCIE KULĄ 3 KG

 

1. Marlena Wróblewska       9,72      Gim.Rościszewo

2. Marta Krokosz               7,66       Gim.Borkowo

3. Aneta Marciniak             7,56       GM Sierpc

4. Kinga Ostrowska            7,22       Gim.Leonium

5. Marta Zielińska              7,15       Gim.Szczutowo

6. Kinga Mórawska             7,10       GM Sierpc

7. Julia Goleniewska           6,98        Gim.Rościszewo

8. Ewa Gąsiorowska           6,18        Gim.Szczutowo

 

GIMNAZJA CHŁOPCY

 

BIEG 100 M

 

1. Karol Koziczyński         11,35       Gim.Leonium

2. Adam Urbański            11,76       GM Sierpc

3. Mateusz Kamiński        11,81       Gim.Leonium

4. Jakub Felczak             12,24       Gim.Rościszewo

5. Mateusz Okoński         12,30       GM Sierpc

6. Jakub Skrobiński         12,88        Gim.Borkowo

7. Michał Narewski          12,89       Gim.Szczutowo

8. Adam Gutkowski         12,89        Gim.Rościszewo

 

BIEG 300 M

 

1. Jakub Frydrychowicz      40,08       GM Sierpc

2. Jakub Dziugieł               41,06       GM Sierpc

3. Krystian Pietruszewski    41,24       Gim.Szczutowo

4. Bartosz Borowski           42,86       Gim.Borkowo

4. Adam Piotrowski            42,86       Gim.Leonium

6. Mateusz Karski              43,52       Gim.Rościszewo

7. Michał Narewski             43,55       Gim.Szczutowo

8. Paweł Bonisławski          46,08       Gim.Rościszewo

 

BIEG 1000 M

 

1. Dominik Olszewski          3,10,66       Gim.Rościszewo

2. Krystian Górski              3,11,15       Gim.Gójsk

3. Artur Żmijewski             3,11,44       Gim.Borkowo

4. Radosław Kaczmarczyk   3,13,08       Gim.Rościszewo

5. Bartosz Duszyński          3,15,62       GM Sierpc

6. Patryk Dobrzeniecki        3,16,00       GM Sierpc

7. Krzysztof Sosiński          3,16,79       Gim.Borkowo

8. Jakub Twardowski          3,30,31       Gim.Szczutowo

 

SZTAFETA 4X 100 M

 

1. GM Sierpc             48,74 - Frydrychowicz,Malinowski,Ozdarski,Okoński

2. Gim.Leonium          49,47 - Piotrowski,Kamiński,Baczewski,Koziczyński

3. Gim.Borkowo          51,44 - Sosiński,Skrobiński,Kamiński,Borowski

4. Gim.Szczutowo      51,44 - Pietruszewski,Makowski,Narewski,Marcinkowski

5. Gim.Rościszewo     54,34 - Felczak,Gutkowski,Mierzejewski,Bonisławski

PK GM Sierpc II         49,15 - Dziugieł ,Zieliński,Urbański,Rokicki

 

SKOK W DAL

 

1. Mateusz Kamiński          5,84      Gim.Leonium

2. Sebastian Rokicki          5,63      GM Sierpc

3. Przemysław Brzoza        5,42      Gim.Rościszewo

4. Jakub Malinowski           5,36      GM Sierpc

5. Krystian Pietruszewski   5,31       Gim.Szczutowo

6. Krzysztof Sosiński         5,30       Gim.Borkowo

7. Kamil Rakoczy              5,24        Gim.Rościszewo

8. Sławek Makowski          5,23        Gim.Szczutowo

 

PCJNIĘCIE KULĄ 4 KG

 

1. Przemysław Brzoza       12,68        Gim.Rościszewo

2. Krystian Kamiński         12,24        Gim.Borkowo

3. Mateusz Banach          12,18        Gim.Rościszewo

4. Zbigniew Stocki           12,10        GM Sierpc

5. Kacper Domański          11,83        GM Sierpc

6. Michał Trzonkowski       10,14         Gim.Leonium

7. Sebastian Sawicki        10,07         Gim.Leonium

8. Adrian Marcinkowski       9,67         Gim.Szczutowo

 

PUNKATCJA ZESPOŁOWA GIMNAZJÓW

 

1. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC        128 PKT

2. GIMNAZJUM ROŚCISZEWO             111

3. GIMNAZJUM SZCZUTOWO               93

4. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC          82

5. GIMNAZJUM BORKOWO                   68

6. GIMNAZJUM GÓJSK                         7

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA

 

BIEG 100 M

 

1. Zuzanna Wysocka            12,97      LO

2. Andżelika Kołodziejska       14,09      ZS nr 1

3. Patrycja Popławska          14,75       ZS nr 1

4. Alicja Laskowska              15,49       LO

5. Agnieszka Mirecka            15,92       ZS nr 2

6. Dominika Skorłutowska      16,89       ZS nr 1

 

BIEG 400 M

 

1. Dorota Gadzińska            69,50           ZS nr 2

2. Paulina Smolińska            78,82           LO

3. Emilia Adamkiewicz          88,28           LO

4. Weronika Borowska          90,57           ZS nr 1

5. Natalia Mikucka               92,88           ZS nr 1

6. Ola Przezdzwiek             121,31           ZS nr 1

 

BIEG 800 M

 

1. Dorota Gadzińska        2,48,84        ZS nr 2

2. Edyta Kołodziejska      2,57,47         LO

3. Ola Kozłowska            3,06,15         ZS nr 1

4. Magda Rutkowska       3,22,93         ZS nr 1

5. Natalia Szychułda       4,08,90         ZS nr 1

 

SZTAFETA 4X100 M

 

1. LO Sierpc          58,41

2. ZS nr 1 Sierpc   60,52

 

SKOK W DAL

 

1. Andżelika Kołodziejska      4,38       ZS nr 1

2. Maja Peszyńska              4,21        LO

3. Kinga Strusińska             4,10        LO

4. Dominika Skorłutowska     3,92        ZS nr 1

5. Alicja Laskowska             3,82        LO

6. Edyta Kołodziejska           3,76        LO 

 

PCHNIĘCIE KULA 3KG

 

1. Agnieszka Ziólkowska        9,30      LO

2. Ola Kozłowska                 8,93       ZS nr 1

3. Karolina Kołodziejska         8,55       ZS nr 1

4. Patrycja Kołodziejska        7,93       ZS nr 1

5. Dorota Gadzińska             7,24       ZS nr 2

6. Paulina Skrzyńska            7,00        LO

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY

 

BIEG 100 M

 

1. Cezary Brodowski          11,81      LO

2. Bartosz Hoffman           12,09      LO

3. Dawid Rosiak                12,44      ZS nr 1

4. Bartosz Sowiński           12,53      LO

5. Wiktor Wiśniewski          12,83      ZS nr 1

 

BIEG 400 M

 

1. Cezary Brodowski            58,21        LO

2. Kamil Bonisławski             59,05        ZS nr 1

3. Rafał Kurta                     59,21        LO PUL

4. Cezary Kowalski              63,65        LO

5. Piotr Jędrzejewski            63,67        LO

6. Paweł Filant                   64,22        ZS nr 1

 

BIEG 1500 M

 

1. Rafał Kurta              4,22,60             LO PUL

2. Daniel Gilewski         4,51,41             ZS nr 1

3. Paweł Witkowski       5,03,48             ZS nr 1

4. Jakub Kędzierski       5,24,38             ZS nr 1

5. Kacper Sokołowski    5,29,03             LO

6. Bartosz Hoffman       5,29,47             LO

 

SZTAFETA 4X100 M

 

1. LO Sierpc         48,46

2. ZS nr 1 Sierpc   49,87

 

SKOK W DAL

 

1. Dawid Rosiak                6,26        ZS nr 1

2. Bartosz Sowiński           5,69        LO

3. Jakub Barłóg                 5,40        LO

4. Krystian Sobków           5,38        ZS nr 1

5. Przemysław Liszewski     5,29        LO

6. Seweryn Chojnowski      5,00        ZS nr 1

 

PCHNIĘCIE KULĄ 5 KG

 

1. Dominik Stańczyk           12,91       ZS nr 1

2. Piotr Sołdański               11,87       ZS nr 1

3. Hubert Perzanowski        11,08       ZS nr 1

4. Radosław Piszcz             10,88       ZS nr 2

5. Przemysław Liszewski      10,24       LO

6. Dominik Cielicki                8,70       LO

 

PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

 

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 SIERPC                        189 PKT

2. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIERPC            150

3. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 SIERPC                         31

4. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PUL SIERPC     15

czwórboj dziewcząt i chłopców finał międzypowiatowy

                              XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                              FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY

                            CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

                                          SZCZUTOWO 23.05.2017

 


Na stadionie w Szczutowie najlepsze szkoły z eliminacji powiatowych walczyły o awans na zawody wojewodzkie .Na starcie stanęło 8 zespłów dziewcząt i 7 zespołów chłopców.Uzyskano wiele bardzo dobrych wyników.Na zawodach obecny był przewodniczący Płockiego Szkolnego Zwiazku Sportowego pan Wojciech Majchrzak oraz pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczutowie Monika Kordyzon.

 

WYNIK ZAWODÓW DZIEWCZĄT

 

BIEG 60 M

 

1. Ola Rytczak        8,52 s      SP nr 6 Płock

2. Ola Cendrowska   8,56        SP nr 6 Płock

2. Ola Szalczewska  8,56         SP Goleszyn

 

BIEG 600 M

 

1. Zuzia Skibińska         1,56,45      SP Bulkowo

2. Oliwia Krzywkowska   2,03,18      SP nr 16 Płock

3. Amelia Bielak            2,03,75      SP nr 6 Płock

 

SKOK W DAL

 

1. Ola Rytczak                4,53 m      SP nr 6 Płock

2. Zuzia Dul                    4,50         SP nr 3 Sierpc

2. Ola Szalczewska          4,50          SP Goleszyn

 

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

 

1. Amelia Bielak             41 m       SP nr 6 Płock

2. Maja Kudżba             37           SP nr 16 Płock

2. Zuzia Dul                  37           SP nr 2 Sierpc

2. Anna Nowakowska     37            SP Goleszyn

 

PUNKTACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT

 

1. AMELIA BIELAK       290 PKT      SP NR 6 PŁOCK

2. OLA RYTCZAK         283            SP NR 6 PŁOCK

3. ZUZIA DUL             270            SP NR 2 SIERPC

 

 

PUNKTACJA ZESPOŁOWA DZIEWCZĄT

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 PŁOCK         1281 PKT

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 PŁOCK        1186

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC         1115

4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 PŁOCK         1087

5. SZKOŁA PODSTAWOWA BULKOWO             1082

6. SZKOŁA PODSTAWOWA PROBOSZCZEWICE  1024

7. SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPNO                 927

8. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN              844

 

WYNIKI ZAWODÓW CHŁOPCÓW

 

BIEG 60 M

 

1. Krzysztof Lejza          7,81 s       SP nr 18 Płock

2. Bartek Lipowski          7,83         SP nr 2 Sierpc

3. Kacper Burdyka          7,99         SP Słupno

 

BIEG 1000 M

 

1. Szymon Budnicki      3,14,91       SP Proboszczewice

2. Michał Czubakowski  3,16,03       SP nr 20 Płock

3. Kacper Burdyka        3,23,65       SP Słupno

 

SKOK W DAL

 

1. Bartek Lipowski          5,01 m        SP nr 2 Sierpc

2. Kacper Burdyka          4,90           SP Słupno

3. Krzysztof Lejza           4,74           SP nr 18 Plock

 

RZUT PIŁECZKA PALANTOWĄ

 

1. Maciek Kisielewski          60 m      SP nr 18 Płock

2. Damian Staniszewski       59         SP nr 2 Sierpc

3. Kamil Zapytkowski          54         SP Słupno

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW

 

1. BARTEK LIPOWSKI               283 PKT      SP NR 2 SIERPC

2. KACPER BURDYKA                280            SP SŁUPNO

3. SZYMON BUDNICKI              258            SP PROBOSZCZEWICE

 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA CHŁOPCÓW

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC       1133 PKT

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 PŁOCK       1067

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 PLOCK       1054

4. SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPNO               959

5. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 PLOCK         911

6. SZKOŁA PODSTAWOWA PROBOSZCZEWICE 858

7. SZKOLA PODSTAWOWA BLICHOWO            846

 

ringo dziewcząt i chłopców

                      XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                               FINAŁ POWIATOWY

                        RINGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW-BORKOWO 18.05.2017

Na boiskach Gimnazjum w Borkowie rozegrano finał powiatowy w ringo dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.Na starcie stanęły cztery szkoły.Grano systemem " każdy z każdym" .W  meczu rozgrywano;jedynki dziewcząt , jedynki chłopców,dwójki dziewcząt ,dwójki chłopców oraz trójki mieszane.Zwycięzcą meczu zostawała szkoła która wygrała trzy gry.Najlepsi okazali sie uczniowie z Gimnazjum w Borkowie zdobywając tytuł mistrzów powiatu i złote medale.Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GIM.ZAWIDZ - GIM.SZCZUTOWO      3:1

GIM.BORKOWO - GIM.LEONIUM         3:0

GIM.ZAWIDZ - GIM.BORKOWO          1:3

GIM.LEONIUM-GIM.SZCZUTOWO       3:2

GIM.ZAWIDZ - GIM.LEONIUM            3:0

GIM.BORKOWO-GIM.SZCZUTOWO      3:1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1.GIMNAZJUM BORKOWO           6         9:2

2. GIMNAZJUM ZAWIDZ            4          7:4

3. GIMNAZJUM LEONIUM           2          3:8

4.GIMNAZJUM SZCZUTOWO       0          4:9

 

GIM.BORKOWO - Monika Janczarek , Mariusz Cupała , Ola Sosińska , Krystian Kamiński ,

Bartosz Kołodziejski- opiekun pan Tomasz Zieliński.

czwórbój lakkoatletyczny dziewcząt i chlopców

                          XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ

                                               FINAŁ POWIATOWY

                       CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

                                            SZCZUTOWO 16.05.2017

 

Na stadionie lekkoatletycznym w Szczutowie rozegrano finał powiatowy w czwórboju  dziewcząt i chłopców ;uzyskano wiele bardzo dobrych rezultatów.Za tydzień najlepsi z naszego powiatu zmierzą sie z rówiesnikami na zawodach międzypowiatowych.Najlepsze druzyny i najlepszych zawodników miała Szkoła Podstawowa nr 2 z Sierpca ,wygrywając zarówno wsród dziewcząt jak równiez wsród chłopców z dobrymi wynikami.Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW DZIEWCZĄT

 

BIEG 60 M

 

1. Ola Szalczewska       8,4 s    SP Goleszyn

2. Ola Grabowska          8,7      SP nr 2 Sierpc

3. Natalia Smólczyńska   8,8      SP Szczutowo

3. Zuzanna Dul              8,8      Sp nr 2 Sierpc

 

BIEG 600 M

 

1. Bernadetta Trzcińska       2,01,10      SP Ligowo

2. Ola Grabowska                2,10,70      SP nr 2 Sierpc

3. Martyna Gutfrańska          2,12,95      SP Szczutowo

 

SKOK W DAL

 

1. Zuzanna Dul            4,50 m      SP nr 2 Sierpc

2. Ola Szalczewska      4,46         SP Goleszyn

3. Ola Grabowska         4,18         SP nr 2 Sierpc

 

RZUT PIŁECZKA PALANTOWĄ

 

1. Zuzanna Dul                 37 m       SP nr 2 Sierpc

2. Kamila Kucińska             36          SP Goleszyn

3. Martyna Warsicka          34           SP Ligowo

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT

 

1. ZUZANNA DUL            269 PKT         SP NR 2 SIERPC

2. OLA SZALCZEWSKA     241               SP GOLESZYN

3. OLA GRABOWSKA        235               SP NR 2 SIERPC

 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA DZIEWCZĄT /5 ZAWODNICZEK /

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC     1043 PKT

2. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN         869

3. SZKOŁA PODSTAWOWA LIGOWO            785

4. SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZUTOWO      773

5. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC       736

 

WYNIKI ZAWODÓW CHŁOPCÓW

 

BIEG 60 M

 

1. Bartosz Lipowski      7,8  s       SP nr 2 Sierpc

2. Michał Okoński         8,0          SP nr 2 Sierpc

3. Oskar Kordyzon        8,1          SP nr 2 Sierpc

 

BIEG 1000 M

 

1. Bartosz Lipowski     3,31,78        SP nr 2 Sierpc

2. Dominik Szczęsny   3,32,17         SP nr 2 Sierpc

3. Damian Tucholski    3,32,91         SP Ligowo

 

SKOK W DAL

 

1. Bartosz Lipowski          4,80 m       SP nr 2 Sierpc

2. Dominik Szczęsny         4,60          SP nr 2 Sierpc

3. Piotr Włodarski             4,47          SP nr 3 Sierpc

3. Oskar Kordyzon            4,47          SP nr 2 Sierpc

 

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

 

1. Krystian Sowiński              54 m     SP Szczutowo

2. Damian Staniszewski          52        SP nr 2 Sierpc

3. Mateusz Motylewski           50        SP Szczutowo

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW

 

1. DOMINIK SZCZĘSNY              262 PKT      SP NR 2 SIERPC

2. BARTOSZ LIPOWSKI              260             SP NR 2 SIERPC

3. PIOTR WŁODARSKI                207             SP NR 3 SIERPC

 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA CHŁOPCÓW

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC      1194 PKT

2. SZKOŁA PODSTAWOWA LIGOWO             800

3. SZKOŁA PODSTAWOWA GOLESZYN          772

4. SZKOŁA PODSTAWOWA SZCZUTOWO       764

5. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC        756

PILKA NOZNA DZIEWCZĄT

                            XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                            FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY

                               PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT - MOCHOWO 12.05.2017

 

WIELKI TRIUMF MOCHOWA !!!

 


Na orliku w Mochowie rozegrano finał międzypowiatowyw piłce noznej dziewcząt szkół gimnazjalnych.Bardzo przekonywujące zwycięstwo odniosły uczennice z Gimnazjum w Mochowie,podopieczne pana Pawła Jastrzębowskiego.Dziewczęta wygrały wyraznie wszystkie mecze i w nagrodę pojada do Ciechanowa na finał wojewódzki .Po tym co pokazały na tym turnieju nie są bez szans w walce o medale na zawodach wojewódzkich.By tylko nie zjadła ich trema.Gratulujemy i czekamy na wieści z Ciechanowa.

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

GIM.MOCHOWO - GIM.3 PŁOCK     4:0

GIM.DROBIN - GIM.EMILIANÓW     2:2

GIM.MOCHOWO - GIM.DROBIN      3:1

GIM.3 PŁOCK-GIM.EMILIANÓW      2:1

GIM.DROBIN - GIM.3 PŁOCK          4:3

GIM.MOCHOWO- GIM.EMILIANÓW  3:0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. GIMNAZJUM MOCHOWO            9 PKT      10:1 BRAMKI

2. GIMNAZJUM DROBIN                 4             7:8

3. GIMNAZJUM 3 PŁOCK                3             5:9

4. GIMNAZJUM EMILIANÓW           1              3:7

 

GIM.MOCHOWO - Angelika Wesołowska ,Maja Pączkowska ,Patrycja Osuch , Patrycja Piotrowska ,Martyna Truchlewska , Kasia Przybojewska , Nina Truchlewska ,Natalia Hincz, Natalia Piórkowska , Natalia Zwolińska , Izabela Hincz , Joanna Adamczyk ,Patrycja Winnicka - opiekun pan Paweł Jarzębowski.

mini piłka nozna dziewcząt

                                XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                                     FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY

                                MINI PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT-MOCHOWO 10.05.2017


Trzy szkoły rozegrały zawody , których zwycięzca uzyskiwał awans na zawody wojewódzkie./nie dojechała szkoła z powiatu gostyninskiego/.Zwycięsko z tej batalii wyszły dziewczęta z SP nr 23 Płock.Gratulujemy!

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

SP MOCHOWO - SP NR 23 PŁOCK           3:3

SP NR 23 PŁOCK - SP DROBIN                4:1

SP DROBIN - SP MOCHOWO                   1:0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 PŁOCK       4 PKT    7:4 BRAMKI

2. SZKOŁA PODSTAWOWA DROBIN              3          2:4

3. SZKOŁA PODSTAWOWA MOCHOWO          1          3:4

PŁYWANIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

                   XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                   FINAŁ  MIĘDZYPOWIATOWY

           PŁYWANIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW -SIERPC 09.05.2017

 

Na sierpeckiej pływalni rozegrano zawody międzypowiatowe w pływaniu dziewcząt i chłopców dla szkół podstawowych i gimnazjów.Prym wiedli młodzi pływacy z Płocka ,którzy wygrali w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów .

 

SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA

 

25 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY III

 


1. Weronika Kornacka     21,98   SP nr 2 Sierpc

2. Martyna Malowaniec    23,75   SP nr 22 Płock

3. Agata Malinowska       25,81   SP nr 3 Sierpc

 

25 M STYLEM DOWOLNYM KLASY III

 

1. Julia Janiszewska     18,54    SP nr 2 Sierpc

2. Maria Kujawa           19,79    SP nr 22 Płock

3. Nel Polowiec            21,61    SP nr 3 Sierpc

 

25 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY IV

 

1. Krystyna Sulińska     20,94    SP nr 22 Płocka

2. Joanna Cichocka       20,95    SP nr 18 Płock

3. Ewa Gajdkowska       28,32    SP nr 3 Sierpc

 

25 M STYLEM DOWOLNYM KLASY IV

 

1. Klaudia Klak           16,50       SP nr 22 Płock

2. Dominika Głowacka  17,77       SP nr 18 Płock

3. Ola Pawlikowska      22,08       SP nr 2 Sierpc

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY V

 

1. Oliwia Paradowska  36,13      SP nr 18 Płock

2. Agata Sztybór         40,42      SP nr 22 Płock

3. Maja Linowska         53,80     SP nr 2 Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY V

 

1. Michalina Rutkowska      32,87     SP nr 18 Płock

2. Julia Pietkiewicz            38,62     SP nr 22 Płock

3. Maja Kilanowska            38,66     SP nr 3 Sierpc

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY VI

 

1. Natalia Nowocień      38,60     SP nr 22 Płock

2. Natalia Berdek          41,13     SP nr 18 Płock

3. Basia Lewandowska   48,28     SP nr 2 Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY VI

 

1. Iga Wuszter           32,89       SP nr 22 Płock

2. Gabriela Rutkowska 33,82       SP nr 18 Płock

3. Ola Juszczyk           35,09       SP nr 2 Sierpc

 

SZTAFETA 8X25 M STYLEM DOWOLNYM

 

1. SP NR 22 PŁOCK    2,26,66

2. SP NR 18 PŁOCK    2,32,57 

3. SP NR 2 SIERPC     2,51,26

4. SP NR 3 SIERPC     3,01,41

 

KLASYFIKACA KOŃCOWA SZKÓŁ /łączny czas sztafet i konkurencji indywidualnych/

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 PŁOCK   - 6,18,17

2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 PŁOCK   - 6,24,54

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC    - 7,19,93

4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC    - 8,02,45

 

SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY

 

25 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY III

 

1. Jan Juszczyk          20,72       SP nr 2 Sierpc

2. Bartek Kosiorek      25,18       SP nr 3 Sierpc

3. Mateusz Grabowski 25,68       SP Prywatna Płock

 

25 M STYLEM DOWOLNYM KLASY III

 

1. Kamil Strużewski       16,54        SP nr 2 Sierpc

2. Jan Strusiński            17,96        SP Prywatna Płock

3. Bartosz Lewandowski  21,42        SP nr 3 Sierpc

 

25 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY IV

 

1. Kajetan Żmijewski       20,22         SP nr 3 Sierpc

2. Kamil Jarosz                20,56         SP nr 22 Płock

3. Mateusz Wojciechowski 24,58         SP nr 2 Sierpc

 

25 M STYLEM DOWOLNYM KLASY IV

 

1. Grzegorz Suliński        16,58     SP nr 22 Płock

2. Piotr Skorłutowski        16,69    SP nr 2 Sierpc

3. Mikołaj Białaszek          18,49    SP Prywatna Płock

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY V

 

1. Michał Górecki         39,33     SP nr 22 Płock

2. Eryk Rutkowski        48,71     SP Prywatna Płock

3. Karol Okraszewski    53,28     SP nr 2 Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY V

 

1. Paweł Baranowski      34,93      SP Prywatna Płock

2. Bartosz Tolik             40,15      SP nr 22 Płock

3. Mikołaj Marciniak        45,55      SP nr 3 Sierpc

 

50  M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY VI

 

1. Jakub Grabowski       34,28      SP nr 22 Płock

2. Maciej Pawłowski       46,14      SP nr 3 Sierpc

3. Gabriel Motylewski     53,14      SP Prywatna Płock

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY VI

 

1. Tomasz Zakrzewski      32,32      SP nr 22 Płock

2. Marcel Nowacki            38,49      SP Prywatna Płock

3. Kacper Kamiński           43,94     SP nr 3 Sierpc

 

SZTAFETA 8 X 25 M STYLEM DOWOLNYM

 

1. SP NR 22  PŁOCK        2,27,96

2. SP PRYWATNA PŁOCK  2,29,42

3. SP NR 3 SIERPC          2,39,28

4. SP NR 2 SIERPC          2,47,82

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ

 

1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 PŁOCK  - 6,23,48

2. SZKOŁA PODSTAWOWA PRYWATNA II PŁOCK - 7,02,58

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 SIERPC     7,25,65

4. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 SIERPC     8,00,10

 

GIMNAZJA DZIEWCZĘTA

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY I

 

1. Ola Dąbkowska       36,12    Gim. nr 8 Płock

2. Laura Szewczyk       50,34    Gim.Miej.Sierpc

3. Wiktoria Brodzińska 52,11    Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY I

 

1. Otylia Januszewska      32,37    Gim.nr 8 Płock

2. Oliwia Ostrowska         36,59    Gim.Leonium Sierpc

3. Wiktoria Gumińska       43,44    Gim.Miej.Sierpc

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM KLASY II

 

1. Maja Jaworska       38,25      Gim.nr 8 Płock

2. Julia Bartnicka       43,44      Gim.Miej.Sierpc

3. Oliwia Malicka       81,54      Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY II

 

1. Izabela Luma          28,84      Gim.nr 8 Płock

2. Patrycja Liszewska   40,00      Gim.Leonium Sierpc

3. Natalia Bartnicka     46,95       Gim.Miej.Sierpc

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM KLASY III

 

1. Natalia Krymow         38,35      Gim.nr 8 Płock

2. Agata Czachorowska   46,69      Gim.Leonium Sierpc

3. Julia Wójcik               47,75      Gim.Miej.Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY III

 

1. Monika Marciniak       33,82      Gim.Miej.Sierpc

2. Natalia Pawlak          35,15      Gim.nr 8 Płock

3. Julia Żmijewska         35,61      Gim.Leonium Sierpc

 

SZTAFETA 6 X 25 M STYLEM DOWOLNYM

 

1. GIM.NR 8 PŁOCK       1,30,60

2. GIM.MIEJ.SIERPC       1,50,00

3. GIM.LEONIUM SIERPC 1,57,52

 

KLASYFIKACJA KONCOWA SZKÓŁ

 

1. GIMNAZJUM NR 8 PŁOCK         4,59,68

2. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC  6,15,47

3. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC  6,50,06

 

GIMNAZJA CHŁOPCY

 

50 M STYLEM GRZBIETOWYM KLASY I

 

1. Damian Lewandowski      34,51     Gim.nr 8 Płock

2. Jakub Gumiński               50,96    Gim.Miej.Sierpc

3. Kamil Kacperski              52,97     Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY I

 

1. Alan Mikołajczyk      25,98     Gim.nr 8 Płock

2. Szymon Kaczyński    40,25     Gim.Leonium Sierpc

3. Wiktor Bruzdziński    41,33     Gim.Miej.Sierpc

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM KLASY II

 

1. Jakub Malinowski      37,92    Gim.Miej.Sierpc

2. Filip Jaworski            45,74    Gim.nr 8 Płock

3. Maciej Alfut              47,88    Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY II

 

1. Jakub Wyborski     25,85      Gim.nr 8 Płock

2. Kamil Tłusty          30,97      Gim.Miej.Sierpc

3. Mateusz Ręplewicz 38,78      Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM KLASYCZNYM KLASY III

 

1. Oliwier Grzywacz         32.57      Gim.nr 8 Płock

2. Łukasz Cichy               41,56      Gim.Miej.Sierpc

3. Marcin Szewczykowski   49,03     Gim.Leonium Sierpc

 

50 M STYLEM DOWOLNYM KLASY III

 

1. Maciej Skrocki         26,79      Gim.nr 8 Plock

2. Mateusz Frej           31,70      Gim.Miej.sierpc

3. Mateusz Kościelski   36,00      Gim.Leonium Sierpc

 

SZTAFETA 6 X 25 M STYLEM DOWOLNYM

 

1. GIM.NR 8 PLOCK       1,23,52

2. GIM.MIEJ.SIERPC       1,38,10

3. GIM.LEONIUM SIERPC 1,50,07

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ

 

1. GIMNAZJUM NR 8 PLOCK          4,34,96

2. GIMNAZJUM MIEJSKIE SIERPC   5,32,44

3. GIMNAZJUM LEONIUM SIERPC   6,14,91

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona 1 z 25 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Katalog SEO
548228 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie